Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 без вихідних.
Тільки з питань оренди 050-750-75-46

Блог

Грецький стиль в сучасному інтер'єрі

25.02.2018

Сучасний грецький стиль граціозний, елегантний і самобутній. Він спирається на уявлення про дизайн інтер'єрів античного давньогрецького спадщини. З часів могутньої великої цивілізації Еллади минуло чимало століть, але мало що змінилося в інтер'єрах грецьких будинків, і при цьому цей стиль зберіг найважливіші постулати комфортного простору. Перш за все сучасному грецькому стилю притаманна простота, оточення себе найнеобхіднішими предметами побуту, що не сказати про римських інтер'єрах, які увібрали у греків основні ідеї інтер'єру, наприклад, принцип симетрії або золотого перетину і колони, але любов римлян до розкоші і химерності створила безліч складних історичних стилів інтер'єру.

Для грецького стилю також характерна наявність високих стель, нагадують велич всієї грецької епохи, оформлення інтер'єру повинно бути переважно здійснюватися в білому кольорі і бажана присутність піднесених круглих білих колон, прикрашених етнічної олімпійської капітеллю. Про колонах ми детально розповідали в попередній статті " Колони в сучасному інтер'єрі ", в якій ви можете порівняти як розвивалося мистецтво дизайну в одному темпі з розвитком філософської думки, культури і образотворчим мистецтвом.

Неможливо уявити найголовніші пам'ятки Греції без доричного ордера колон.
Греція має великими природними ресурсами мармуру. З давніх часів ексклюзивні споруди, найшанованіші святині були побудовані з світлого пентелийского мармуру. Наприклад, в Афінському Акрополі, присвяченому богині Афіні, храм Парфенон і театр Діоніса викладений з мармуру, також можна побачити збереглася Храм Ерехтейон. Також Олімпійський Стадіон в Афінах - єдиний в світі стадіон, повністю викладений з білого мармуру.
Тому принцип інтер'єру в білому кольорі, декорування мармуром і білі колони - оригінальна візитна картка Греції - унікальної середземноморської країни, що налічує близько 1400 островів.
Таким чином, для обробки стін сучасного грецького житла використовують штукатурку, яка повинна виглядати як мармур або її спеціально состаревают. Пол вкривають плиткою, мозаїкою? під натуральний камінь або керамогранітом, а в кращому випадку, зрозуміло, мармуром. Стелі повинні бути прості, вони або пофарбовані в білий колір або з дерев'яними балками. У строго класичному стилі мінімум елементів в інтер'єрі, але обов'язковий текстиль з грецьким орнаментом - меандром. У еклектичних грецьких оформленнях присутня велика предметів мистецтва і декору.
У будь-якому стилі інтер'єру особлива увага приділяється декору, грецький стиль сприймає етнічні орнаменти та візерунки у всьому, адже інакше не відчує національний дух культури і мистецтва Греції. У центрі кімнати розташуйте яскравий килим з геометричним малюнком, глиняні амфори, вази, красиві дзеркала, що відображають величну колони і, якщо це можливо, то звичайно ж скульптури.

Поділитися: