Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 без вихідних.
Тільки з питань оренди 050-750-75-46

Орендарям правила ТЦ

Відділ оренди:
(050) 750-75-46
(050) 462-27-71
7. Україна, 08130, Київська обл.,
с. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Петропавлівська, 6

Основне завдання нашого гіпермаркету - забезпечити найкращі комфортні і вигідні умови для ведення бізнесу. Ми пропонуємо зручні, облаштовані торгівельні майданчики для клієнтів - орендарів.


З нашою допомогою Ви зможете отримати стабільне зростання покупців. Завдяки постійній рекламній підтримці, зручної транспортної розв'язки, розташуванню ТЦ в місці, де жителі та гості столиці звикли робити покупки для ремонту і будівництва, забезпечується збільшення трафіку відвідувачів.


Ми подбали і про те, щоб покупцям було зручно бувати в нашому гіпермаркеті. Для цього передбачені дві парковки загальною площею більше 15000 кв.м., одна розташована на даху торгового центру.


За допомогою 4room Ви зможете гідно представити свою продукцію і послуги


Адже у нас створені найкращі умови для роботи та налагодженню партнерських відносин. Наш гіпермаркет прагне створити оптимальні можливості для шопінгу покупцям і підвищити ефективність продажів для орендарів. Орендарів чекають комфортабельні, повністю обладнані торгові приміщення, а також індивідуальний підхід адміністрації. Ми надаємо в оренду приміщення для представників різних торгових марок, компаній виробників меблів, побутової техніки, підлогових покриттів, сантехніки, світильників та ін.


Ми докладемо всіх зусиль, щоб допомогти створити необхідні умови для налагодження високоприбуткового бізнесу, і постійно працюємо над підвищенням його ефективності.


В 4room постійно розширюється спектр товарів, пропонованих покупцям. Адже ми хочемо, щоб в нашому гіпермаркеті були представлені кращі, найвідоміші і модні торгові марки Європи, Америки, Азії, України. І завжди готові до конструктивного діалогу з виробниками, які хотіли б співпрацювати з нами. Ми допоможемо відкрити салон-магазин, де буде представлена ​​продукція Вашого бренду.


Як взяти в оренду торгові площі.


Надішліть нам заявку або зв'яжіться з менеджером. Вам запропонують широкий спектр варіантів щодо просування продукції, торгової марки. Продумана конструкція гіпермаркету, наявність власного Сайта, у віртуальній вітрині якого представлені всі салони-магазини, стануть ідеальним майданчиком для реалізації різних бізнес-ідей та розвитку бренду.


Запрошуємо компанії, представників відомих торгових марок до співпраці. Ми запропонуємо найкращі можливості для Вашого бізнесу!

Правила ТЦ 4ROOM_Редакція від 22.10.2021.pdf

Порядок дій суб’єктів господарювання та відвідувачів ТЦ 4RООМ під час оголошення повітряної тривоги.pdf

Написати нам
Залиште запит і наш менеджер зв'яжеться з вами.
Відправляючи форму, я приймаю умови користувальницької угоди