Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Настільні лампи
Настольная лампа AJP Stefany LED 3084RN 1 CR
Салон: LUXOR iluminacion
Під замовлення
7 684 грн
Настольная лампа Ole by Fm 27001
Салон: LUXOR iluminacion
Під замовлення
8 194 грн
Настольная лампа 1211 АВ
  • Знижки
Настольная лампа 1211 АВ
Салон: Royal Light
Наявність
Настольная лампа Shuller Nabila 442963
Салон: LUXOR iluminacion
Під замовлення
5 236 грн
Настольная лампа Kutek FONTANA FON LG 1 P A
Салон: EVROSVITLO
Наявність
16 454 грн

Настільні лампи: купити в Києві з доставкою

Завершальним акордом оформлення інтер'єру служать настільні лампи, купити які пропонує меблевий магазин 4ROOM. Тут ви знайдете моделі, що відрізняються:

  • розмірами, формою;
  • типом освітлення, конструкцією;
  • виконані в пластиці;
  • порцеляні, кераміці;
  • дереві, металі.

Виріб, підібраний в тон загального оформлення, привнесе в приміщення нотку різноманітності, підкреслить індивідуальність господарів квартири та послужить за своїм прямим призначенням – освітлення робочої зони.

Світильники на столах знайшли своє застосування в домашніх умовах під час читання, виконання школярами домашнього завдання, малювання. Їх також використовують в конструкторських бюро, офісах, кабінетах.

Купівля онлайн на нашому віртуальному майданчику дозволить заощадити на ціні й в найкоротший термін отримати унікальну якісну річ від іменитих європейських брендів.

Особливості настільної лампи світлодіодної

Настільна лампа світлодіодна виділяється на тлі безлічі моделей своєю компактністю і незвичністю. Сучасні технології дозволили виробляти джерела світла виняткової якості, практично без недоліків.

Зразки із зовнішнім блоком живлення абсолютно безпечні, тому підходять дітям. Якісний вбудований LED-елемент не вигоряє аж до кінця експлуатації освітлювача. Школярам сподобається футуристичний стиль оформлення підсвічування, що виходить за рамки консерватизму.

Інтернет-магазин меблів в Києві пропонує купити настільну лампу зі світлодіодними кристалами. Купівля стане не тільки привабливою і корисною, але ще й економною.

Як обрати настільну лампу в спальню?

Комфортне освітлення біля ліжка забезпечить настільна лампа в спальню. Її призначення визначає перевагу у виборі.

  1. Світильник на тумбочці середньої інтенсивності зазвичай використовується для вечірнього рукоділля/читання перед сном.
  2. Розсіяне освітлення допоможе розслабитися, звільнитися від накопиченого за день негативу і спокійно заснути.

Окрема категорія підсвічування в спальні – нічник. Його можна не вимикати до самого ранку. М'яке тьмяне підсвічування створює затишок. В Україні існують модифікації з регулюванням напруги, їх зручно встановлювати біля ліжка малюка, який не може заснути в темряві.

Магазин меблів запрошує купити лампу настільну відмінної якості з доставкою по Києву та Україні. Звертайтеся, телефонуйте – ми допоможемо зробити вибір і оформити замовлення.