Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Настільні лампи
Настольная лампа AJP Stefany LED 3084RN 1 CR
Салон: LUXOR iluminacion
Під замовлення
7 684 грн
Комплект ламп Abaness L430714
Салон: Ashley
Наявність
9 109 грн
Торшер Makeika L207181
Салон: Ashley
Наявність
4 597 грн
Настольная лампа Newport 4401 T
Салон: LUXOR iluminacion
Під замовлення
11 220 грн

Настільні лампи: купити в Києві з доставкою

Завершальним акордом оформлення інтер'єру служать настільні лампи, купити які пропонує меблевий магазин 4ROOM. Тут ви знайдете моделі, що відрізняються:

  • розмірами, формою;
  • типом освітлення, конструкцією;
  • виконані в пластиці;
  • порцеляні, кераміці;
  • дереві, металі.

Виріб, підібраний в тон загального оформлення, привнесе в приміщення нотку різноманітності, підкреслить індивідуальність господарів квартири та послужить за своїм прямим призначенням – освітлення робочої зони.

Світильники на столах знайшли своє застосування в домашніх умовах під час читання, виконання школярами домашнього завдання, малювання. Їх також використовують в конструкторських бюро, офісах, кабінетах.

Купівля онлайн на нашому віртуальному майданчику дозволить заощадити на ціні й в найкоротший термін отримати унікальну якісну річ від іменитих європейських брендів.

Особливості настільної лампи світлодіодної

Настільна лампа світлодіодна виділяється на тлі безлічі моделей своєю компактністю і незвичністю. Сучасні технології дозволили виробляти джерела світла виняткової якості, практично без недоліків.

Зразки із зовнішнім блоком живлення абсолютно безпечні, тому підходять дітям. Якісний вбудований LED-елемент не вигоряє аж до кінця експлуатації освітлювача. Школярам сподобається футуристичний стиль оформлення підсвічування, що виходить за рамки консерватизму.

Інтернет-магазин меблів в Києві пропонує купити настільну лампу зі світлодіодними кристалами. Купівля стане не тільки привабливою і корисною, але ще й економною.

Як обрати настільну лампу в спальню?

Комфортне освітлення біля ліжка забезпечить настільна лампа в спальню. Її призначення визначає перевагу у виборі.

  1. Світильник на тумбочці середньої інтенсивності зазвичай використовується для вечірнього рукоділля/читання перед сном.
  2. Розсіяне освітлення допоможе розслабитися, звільнитися від накопиченого за день негативу і спокійно заснути.

Окрема категорія підсвічування в спальні – нічник. Його можна не вимикати до самого ранку. М'яке тьмяне підсвічування створює затишок. В Україні існують модифікації з регулюванням напруги, їх зручно встановлювати біля ліжка малюка, який не може заснути в темряві.

Магазин меблів запрошує купити лампу настільну відмінної якості з доставкою по Києву та Україні. Звертайтеся, телефонуйте – ми допоможемо зробити вибір і оформити замовлення.