Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 без вихідних.
Тільки з питань оренди 050-750-75-46

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Антикварні меблі
Камінний набір Америка
Салон: Royalwood
Під замовлення
Антикварні люстра тиффани
Салон: Royalwood
Під замовлення

Антикварні меблі в Києві створить неймовірну атмосферу для кожного будинку!

Наберіть «античний» в онлайн-словнику: екран покаже кілька невтішних синонімів: «старий», «літній», «застарілий». Дозволимо собі обуритися! Новий гарнітур, безсумнівно, прекрасний - не чіпатимуть, сучасний ... пахне заводським цехом. Однак антикварні меблі Київ не дасть перетворити ваш будинок на виставковий зал, якому абсолютно не вистачає індивідуальності і душі.

Переваги вінтажних меблів

Антикваріат розповідає історію, адже це пережитки минулого: всередині лежить тягар давно минулих розмов, застарілих звичаїв, етикету. Нагадує про екстравагантну, негаразди іншої епохи. А предмети старовини, успадковані від предків, є відчутною зв'язком з власним спадщиною.

За своєю природою такі речі переробляються і використовуються повторно, тобто, купіть вінтажні меблі в Києві - значить продовжити її без того вражаючий життєвий цикл. Далеко не всі сучасні товари можуть претендувати на довговічність.

Антикварні меблі, як правило, дуже добре зроблена - вона створена вручну. Якщо змогла пережити століття, то, швидше за все, витримає щоденну рутину сучасного життя. Звичайно, антикваріат може зламатися, у нього є свої правила догляду і очищення. Але стіл, за яким 200 років брали їжу під час світських заходів, ймовірно, зроблений досить добре.

Вінтажна обстановка - виклик трендам. Вона ніколи не буде супермодна, навряд чи витримає критику завзятих прихильників стилю. Але знайте, купуючи виріб з красивими лініями, вигинами, конструкцією, почуття навіть самих негативно налаштованих «критиканів» залишаться недоторканими.

Відвідайте магазин антикварних меблів 4ROOM

Старовинні предмети інтер'єру додадуть текстури, енергії, індивідуальності сучасному декору, який зустрічається в кожному будинку, встиг набриднути своєю одноманітністю, стриманістю. Якщо ваша вітальня переповнена модерном середини минулого століття, інтернет-магазин антикварних меблів 4ROOM надасть багато прикрашений консольний стіл в стилі рококо або стілець з бочко образною спинкою, що перетворить монохромну (хоча стильну) обстановку на щось дійсно оригінальне. Купуйте онлайн сподобався елемент декору, а доставка відправить його в будь-яку точку України і Києва.

Запам'ятайте: антикваріат зберігає свою цінність в Україні, але ціна збільшується з кожним роком. Доглянута старовинна обстановка з часом дорожчає, але це прекрасне вкладення. Новий предмет схожий на придбання транспортного засобу. Це завжди буде актуально, радуючи око господаря ще довгий час.