Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Дрібна побутова техніка
Тостер KitchenAid 5KMT2204EFP морозний перли
Салон: TEKA
Наявність
13 878 грн
Міксер KitchenAid 5KSM175PSECA карамелеве яблуко
Салон: TEKA
Наявність
25 643 грн
Чаша з підігрівом KitchenAid 5KSM1CBET
Салон: TEKA
Наявність
17 212 грн
Блендер KitchenAid 5KSB6060EBM Матовий чорний
Салон: TEKA
Наявність
24 245 грн
Кухонний комбайн KitchenAid 5KFP1335EOB Чорний
Салон: TEKA
Наявність
13 878 грн
Міксер KitchenAid 5KSM125EER червоний
Салон: TEKA
Наявність
26 290 грн
Міксер KitchenAid 5KSM175PSENK матовий нікель
Салон: TEKA
Наявність
38 055 грн
Блендер KitchenAid 5KHB2531EWH білий
Салон: TEKA
Наявність
7 053 грн
Чайник KitchenAid 5KEK1522EMS срібний медальйон
Салон: TEKA
Наявність
8 320 грн
Кухонний комбайн KitchenAid 5KCF0104EER Червоний
Салон: TEKA
Наявність
41 400 грн

Дрібна техніка для кухні в магазині 4ROOM

Сьогодні практично неможливо уявити собі сучасну кухню без додаткових елементів, адже дрібна техніка для кухні полегшує побут і дозволяє мінімізувати час і фізичні витрати. Запропоновані варіанти в інтернет-магазині меблів 4ROOM відрізняються доступною вартістю, оперативною доставкою по країні зручними транспортними компаніями та різноманітністю рішень.

Яка буває дрібна техніка для кухні?

Збираючись купити дрібну побутову техніку, потрібно визначитися, що саме необхідно. Є предмети, без яких не обійтися. Наприклад, кухонна витяжка забезпечує свіже, позбавлене запаху гару повітря на кухні. Включати витяжку рекомендується одночасно з плитою, а вимикати через 5-10 хвилин після закінчення готування. Не менш важливі сучасні газові або електричні плити, обладнані духовою шафою, дають можливість швидко і якісно приготувати безліч страв ‒ варити, тушкувати, смажити, піч.

Також існує допоміжна дрібна побутова техніка для дому, за допомогою якої можна вирішувати конкретні кулінарні завдання. Виділяють такі варіанти:

  • різні моделі тостерів;
  • блендер;
  • скороварка;
  • пароварки;
  • кухонні комбайни;
  • вафельниця;
  • млинниці та багато іншого.

Таке обладнання часто поєднує в собі кілька функцій, його легко використовувати та обслуговувати. Різні магазини дрібної побутової техніки пропонують чимало різних варіантів.

У кухні можуть стати в пригоді інші види пристроїв, наприклад, зволожувач, компактна витяжка або навіть невелика додаткова мийка. Все це підвищує комфорт готування і знаходження в приміщенні в цілому. Хороша мийка для кухні зазвичай виконана з нержавіючої сталі, має одну, дві або три чаші. Не варто брати занадто маленьку мийку (до 40 сантиметрів в діаметрі), оскільки користуватися нею в такому випадку буде незручно. Додатково до такого виробу доречно придбати електричний подрібнювач відходів, дозатор для мила або миючого засобу, а поруч встановити сушарку для рук.

Де купити дрібну кухонну техніку?

Мета таких пристроїв – полегшити працю господині, допомогти швидко приготувати різноманітні смачні страви. Купити онлайн пропонується в меблевому магазині 4ROOM в Києві на вигідних умовах. Вся дрібна кухонна техніка відрізняється невисокими цінами, гарною якістю. Діє гарантія на товари, є доставлення по Києву та Україні.

Вибирайте відповідну модель, клікайте «купити» в магазині меблів 4ROOM, чекайте швидку доставку в Україні.