Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Модульний паркет

Модульний паркет - вдале поєднання краси килима і практичності дерев'яної підлоги

Модульний паркет - підлогове покриття, яке використовується для будинків, квартир. Цей матеріал дає можливість надати кімнаті візуальний обсяг, розширити її простір, а також, вирівняти окремі ділянки підлоги. Такий тип паркету являє собою певну композицію, що складається з окремих елементів дерева, які зібрані в єдине ціле - модуль. Саме ці частини і утворюють при укладанні орнамент - геометричний, квітковий. Цей підлогу буде поєднувати красу килима і практичність дерев'яного покриття.

Як вибрати модульний паркет

Паркет модульний виготовляють з натурального матеріалу - деревини. І найчастіше для цього використовується масив дуба, а також, модрини, берези, горіха. Для того, щоб додати паркету міцність, зробити його стійким до зовнішніх впливів, дерево попередньо піддають термічній обробці. Під впливом високих температур матеріал набуває стійкість до різних несприятливих факторів. Крім того, поверхня піддається відбілюванню, шліфовці і іншим процедурам, що дозволяє домогтися бездоганного зовнішнього вигляду модуля.

Для того, щоб паркет залишався протягом довгого часу красивим, важливо, вибрати якісні вироби від відомого бренду. Підлогове покриття повинне витримувати коливання температур, вологість і різні механічні навантаження. Саме на це слід звернути увагу в першу чергу вибираючи модульний паркет. Ціна його залежить від породи дерева, розміру модуля, малюнка, фірми - виробника і типу покриття.

Художній модульний паркет - можливість оформити житло нестандартно

Модульний художній паркет дає широкі можливості для дизайнерських вишукувань в інтер'єрі. Його почали використовувати для дизайну будинків ще в кінці 13 століття. Європейські вельможі любили прикрашати свої зали і спальні фігурними дерев'яними дощечками, які викладалися в красиві візерунки на підлозі. Таке підлогове покриття мало високу ціну і було доступно лише заможним людям. Через деякий час паркет став не тільки привілеєм багатіїв. У сучасному світі він користується популярністю. У будинках жителів України його можна зустріти досить часто. Оригінальні орнаменти дощечок, які утворюють гарний візерунок на підлозі нагадують килим. Різні візерунки та кольорові рішення роблять його прекрасним доповненням до інтер'єру в сучасному стилі. Таке підлогове покриття дозволяє створювати унікальний декор в приміщенні, який буде радувати погляд не один десяток років.

Де купити модульний паркет в Києві

В каталозі гіпермаркету 4room Ви знайдете відмінний вибір модульного паркету. Ви маєте можливість купити продукцію від торгових марок LegArt, Panaget і ін. Виготовлену з різних порід деревини. У нас можна замовити вироби ексклюзивних забарвлень і фактур модулів, які допоможуть зі смаком декорувати житло. Серед асортименту можна знайти імпортний художній паркет для вітальні, стильною спальні або оформлення статі кафе.