Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 14 по 17 жовтня працює з 10:00 до 20:00

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Сходи

Сходи для будинку - красива і функціональна деталь інтер'єру

Сходи для будинку або квартири давно вже перестали бути функціональними елементами приміщення. Вони стали частиною інтер'єру, красивою деталлю, яка грає важливу роль в декорі житла. Тому нарівні з вимогами до міцності і практичності, власники будинків бажають бачити і презентабельні вироби, які радують погляд.

Який може бути сходи для будинку

Сьогодні на ринку України представлено безліч пропозицій на будь-який смак - металеві, дерев'яні, скляні, комбіновані моделі. Якщо хочете купити сходи в будинок, то спочатку визначитеся з типом конструкції. Вони можуть бути:

- модульні. Даний тип може мати будь-яку конфігурацію. Їх виготовляють з натуральної деревини, наприклад, дуба, бука. Такі сходи мають металевий каркас, поручні і сходи - дерев'яні. Цей тип сходів краще купити для будинку з сучасним інтер'єром, наприклад, в стилі лофт.

-вінтовие. Вони відрізняються компактними розмірами, тому найчастіше використовуються в малогабаритних приміщеннях. Завдяки простій конструкції, їх можна зібрати і встановити за лічені часті. Ступні у таких сходів зазвичай роблять з дерева, а поручні з металу.

- на звареному металевому каркасі. Це міцні по конструкції вироби, здатні витримати великий потік людей. Процес його установки може зажадати досить багато часу.

Але в будь-якому випадку конструкція будь-якого типу сходів повинна бути безпечною, надійною і комфортною. Забезпечити ці характеристики допоможуть якісні матеріали. Переважно використовують металу, дерево і скло. Кожен з матеріалів застосовують для виготовлення певних деталей. Метал, наприклад, нержавіюча сталь, зробить конструкцію безпечної і міцною. Його використовують для каркаса, поручнів. Особливо стильно виглядають ковані огорожі для сходів. Дерево задіють для ступенів, поручнів. Загартоване скло застосовують частіше для декору. Ціна на сходи безпосередньо пов'язана з типом конструкції, використовуваним матеріалом, а також дизайном. Наприклад, наявність кованого або різьбленого декору в поручнях вироби, зробить його вартість вище, ніж у моделі просто зі скляним огородженням.

Опинившись перед вибором матеріалу і конфігурації, важливо врахувати розміри приміщення, його архітектурні особливості. Наприклад, дерев'яні сходи буде органічно виглядати як в великому, таки маленькому житло. Такі моделі часто можна побачити в приватних заміських будинках. Їх використовують найчастіше в класичному інтер'єрі. Багато дизайнерів радять раціонально використовувати простір під сходами. Наприклад, в дворівневих квартирах Києва їх оснащують стелажами або вбудованими шафами.

Де придбати сходи для будинку в Києві

У гіпермаркеті 4room Ви можете замовити сходи для свого котеджу або квартири. В каталозі запропоновані моделі відомих вітчизняних і європейських брендів, таких як - Skano, Підлоги Двері Сходи і ін. Стильні імпортні вироби додадуть житлу індивідуальність, зроблять його інтер'єр неповторним. Крім того, ми надамо Вам можливість замовити сходи в будинок за індивідуальним проектом.