Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 без вихідних.
Тільки з питань оренди 050-750-75-46

Популярні бренди
Цікаві пропозиції

Як вибрати керамічну плитку

У процесі ремонту в меблевому магазині доведеться купувати не тільки самі меблі, але й оздоблювальні матеріали для підлоги та стін. Ввівши в пошуковій системі запит «плитка купити в Києві», з'явиться велика кількість пропозицій. Інтернет-магазин меблів в Україні пропонує широкий асортимент товарів та прийнятні ціни. Підбір необхідно здійснювати з врахуванням майбутнього дизайну кімнати.

На що звернути увагу при виборі плитки

Щоб правильно купити керамічну плитку, варто враховувати дизайн приміщення, проте основним параметром має бути місце і вибрана технологія монтажу. Купити товар онлайн можна будь-якого кольору та форми. Однак варіант, що підходить для кухні, може бути недоцільним для інших кімнат. Прийшовши в магазин плитки у Києві, важливо звернути увагу на кілька параметрів.

  1. Якщо необхідно придбати покриття для підлоги на кухню або в іншу кімнату, а в сім'ї є діти і тварини, варто не купувати плитку з рельєфом. Такий виріб швидко брудниться, і під нього забивається сміття. Плитка в Києві без рельєфу представлена в асортименті, і за нею простіше доглядати.
  2. Перш ніж купити плитку, важливо звернути увагу на маркування на упаковці. Властивість до стирання глазурі на виробах позначається як PEI. Якщо показник від 1 до 2 – такий матеріал не підійде для передпокою, оскільки покриття швидко зітреться. Індекс має бути не нижче 3.
  3. У ванній кімнаті можна використовувати рельєфні плитки, щоб убезпечити себе від падіння. Також, якщо необхідно купити керамічну плитку в Києві для душової, потрібно поцікавитися коефіцієнтом ковзання. Його вказують буквами А, У, З, де покриття з останнім показником найбільш безпечне.

Щоб купити плитку в Києві, важливо орієнтуватися на ці характеристики. Підбір кольору та візерунків є вже другорядним питанням.

Керамічна плитка у Києві: де купити

Підібравши матеріал по основним параметрам (коефіцієнт стирання, ковзання, текстура, розмір), можна зосередитися на дизайнерських рішеннях. Магазин плитки дає можливість замовити товари онлайн, не виходячи з дому за прийнятною вартістю. У каталозі представлена високої якості плитка в Києві від виробників у різних цінових категоріях. Можна замовити доставку по Києву та Україні.