Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Популярні бренди

Плитка - універсальний облицювальний матеріал, який успішно використовують як для оформлення стін, так і для підлоги. Її застосовують для оформлення ванних кімнат, санвузлів, кухонь, коридорів, а також, терас, балконів, віталень. Плитка - керамічна, керамограніт, підлогова, стінна володіє високими високим рівнем зносостійкості. Вона довговічна, практична в використанні, дуже міцна і стане відмінною прикрасою інтер'єру. Область застосування різних типів плитки дуже велика. Вона може використовуватися не тільки для внутрішньої обробки, а й для зовнішньої. Матеріал, який задіюється для зовнішнього застосування володіє такими характеристиками, як жаростійкість, морозостійкість, несприйнятливість до зовнішніх пошкоджень.

Як вибрати плитку для дому

Оскільки підлогове покриття є основою будь-якого приміщення, тому слід підходити до його вибору з підвищеною увагою. Якщо приміщення буде використовуватися великою кількістю людей, то звичайно краще підбирати натуральні матеріали, що мають високу міцність, наприклад, керамограніт. Він має високий рівень зносостійкості і зберігає зовнішню презентабельність тривалий термін.

Плитка є не тільки затребуваним матеріалом для облицювання приміщень і зовнішніх будівель. Це відмінний варіант для поліпшення привабливості будинку, адже матеріал буде служити довгі роки. Але і підбирати його обов'язково потрібно виходячи з характеристик того чи іншого приміщення. Наприклад, плитка для ванних і кухонь відрізняється від тієї, яка задіюються для облицювання балкона, тераси, ганку. Даний матеріал виготовляється з екологічного сировини, тому він безпечний для навколишнього середовища і людини. Наприклад, керамогранітних плитку роблять з глини і гранітної крихти.

Поверхні плиток, також може мати різні типи в залежності від цього і створюються красиві текстури, забарвлення. Залежно від техніки виробництва виходить вироби з глянсовою, матовою текстурою, структурної, полірованою поверхнею. Також, вона може мати різні типи обробки краю - рівний, античний, а також відповідний для укладання з мінімальним швом.

Плитка в асортименті в Києві в 4room

У нашому гіпермаркеті можна купити різні типи плитки від найвідоміших виробників Європи, України -Baldocer, Kiev Stone, Home Sketch, LUXURY VENEER і ін. Всі вироби мають високий рівень виконання, відмінними експлуатаційними характеристиками і зовнішньою привабливістю.