Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Терасна дошка

Терасна дошка - краща прикраса прибудинкової території

Терасна дошка -матеріал, який застосовується для облаштування території біля будинку, а також причалів, пірсів і т.п. Її виготовляють з натуральної деревини або з відходів деревообробних підприємств.

Вибираємо терасну дошку

При виборі даного оздоблювального матеріалу потрібно враховувати кілька основних характеристик. Адже дошка терасна не тільки підлогове покриття, елемент оформлення інтер'єру будинку. Вона ще може виступати в ролі будівельного матеріалу, який використовують для зведення пірсів, причалів, терас. Відповідно, перед тим як купити дошку терасну потрібно враховувати:

-колір. Його визначає порода дерева. Вироби з дуба, бука, тика матимуть різні відтінки. І краще підбирати так колір дошки, щоб вона гармоніювала з навколишнім простором.

-текстура поверхні. Вона може бути рифленою або гладкою. Найбільш поширений перший тип. Він підходить для причалів, зон відпочинку біля басейнів. На рифленої поверхні на відміну від гладкої, мінімальний ризик ковзання, що не застоюється вода. Але деякі європейські виробники пропонують гладку дошку, яка не ковзає.

-профіль. Він може бути повнотілою і порожнистою. Вироби з натурального дерева повнотілі. Але дошка, виготовлена ​​з деревинно-полімерного композиту має більш високу міцність в порівнянні з деревом. Тому її використовують для пустотілих профілів.

-тип використання. Розрізняють три типи матеріалів. Побутовий розрахований на невеликі навантаження, таку дошку краще купити для домашніх терас, приватних причалів, басейнів. Комерційний тип призначений для середніх навантажень, підходить для будинку, громадських місць з невеликим трафіком людей. Третій тип-експерт, він володіє посиленою міцністю, використовується для облаштування аквапарків, громадських причалів, водних ресторанів.

- густина. Для лоджій, відкритих балконів підійде виріб з невисокою щільністю. Для причалів можна купити терасну дошку з високими показниками щільності. Так вона буде вбирати менше вологи, не витиратися в процесі експлуатації. Ціна такої дошки буде вище, але і характеристики її будуть краще.

-система настилу. Укладання буває безшовна і шовна. Першу краще використовувати в місцях з хорошою вентиляцією під настилом. Шовна система підходить для будь-яких умов.

-матеріал. Цей тип покриття виготовляють з дерева, деревинно-полімерного композиту і термодревесини. Дерев'яні дошки найбільш затребувані за свої високі експлуатаційні властивості. Імпортні вироби з екзотичних порід дерева -меранті, балау, тика коштують дорого, дешевше - модрина, акація. .

Де знайти якісну терасну дошку в Україні

Хочете облаштувати підлогу в лоджії в новобудові або побудувати причал для свого човна на дачі біля Києва? Вам потрібна міцна і довговічна терасна дошка, купити її можна в нашому гіпермаркеті 4room. Наш каталог пропонує найрізноманітніші пропозиції від кращих торгових марок. У нас є терасна дошка, ціна якої буде доступною для покупців з різними фінансовими можливостями. Ви зможете замовити потрібний тип матеріалу для будинку, ресторану або дачі онлайн.