Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Камінь

Натуральний кам'яний шпон LUXURY VENEER (17 кольорів)
  • Новинка
  • Хіт продажу
мармурова мозаїка
Салон:
Під замовлення
зразки мармуру
Салон:
Під замовлення

Плитка під камінь - для тих, хто цінує натуральність

Плитка під камінь --востребованний облицювальний матеріал, який представлений у великій різноманітності квітів, форм і розмірів. Вона може мати різні експлуатаційні характеристики, зовнішній вигляд.

В Україні плитка імітує камінь користується популярністю. Її цінують за презентабельний вигляд і високу зносостійкість. Керамічна плитка відрізняється від імітації каменя характеристиками і має ряд переваг.

Переваги плитки під камінь: зносо і вологостійкість, довговічність, простота в укладанні, презентабельний зовнішній вигляд. Крім того, такий облицювальний камінь має відмінну морозостійкість, стійкий в зовнішнім впливам. Він безпечний для людини, екологічний.

Плитка під камінь для внутрішньої обробки може використовуватися для стін, підлоги та інших поверхонь. На зовнішній стороні завдано спеціальний розчин, а з внутрішньої на ній є надсечкі, що дозволяють надійно закріпити виріб на стіні або підлозі. Завдяки відмінним декоративним якістю плитка широко використовується для оформлення самих різних інтер'єрів. Оздоблення камінь стін, підлог, фасадів отримала популярність у нас. У Києві, наприклад, власники приватних котеджів, досить часто застосовують цей матеріал в своїх інтер'єрах. Природна тема- імітація натурального каменю, не виходить з моди, залишаючись в фаворі у дизайнерів інтер'єрів.

Який склад має така плитка? Камінь натурального походження - база цього матеріалу. В основному використовують мармур, граніт, вапняк. Що і дозволяє отримувати різноманіття фактур і тонів, для створення унікального дизайну для різних типів приміщень.

Де купити якісну плитку під камінь

Якщо Вам потрібна оригінальна плитка камені як облицювальний матеріал для заміського будинку, котеджу, тоді загляньте в гіпермаркет 4room. В каталозі гіпермаркету запропоновані вироби від відомих компаній-виробників. У віртуальній вітрині Ви легко підберете оптимальний вид облицювального матеріалу, виготовленого за новітніми європейськими технологіями. У колекції Ви знайдете імпортну плитку, яка має оригінальну естетикою, має високу якість виготовлення. Ви зможете підшукати облицювальний матеріал потрібного кольору, розміру, ціни.