Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 14 по 17 жовтня працює з 10:00 до 20:00

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Камінь

Плитка під камінь - для тих, хто цінує натуральність

Плитка під камінь --востребованний облицювальний матеріал, який представлений у великій різноманітності квітів, форм і розмірів. Вона може мати різні експлуатаційні характеристики, зовнішній вигляд.

В Україні плитка імітує камінь користується популярністю. Її цінують за презентабельний вигляд і високу зносостійкість. Керамічна плитка відрізняється від імітації каменя характеристиками і має ряд переваг.

Переваги плитки під камінь: зносо і вологостійкість, довговічність, простота в укладанні, презентабельний зовнішній вигляд. Крім того, такий облицювальний камінь має відмінну морозостійкість, стійкий в зовнішнім впливам. Він безпечний для людини, екологічний.

Плитка під камінь для внутрішньої обробки може використовуватися для стін, підлоги та інших поверхонь. На зовнішній стороні завдано спеціальний розчин, а з внутрішньої на ній є надсечкі, що дозволяють надійно закріпити виріб на стіні або підлозі. Завдяки відмінним декоративним якістю плитка широко використовується для оформлення самих різних інтер'єрів. Оздоблення камінь стін, підлог, фасадів отримала популярність у нас. У Києві, наприклад, власники приватних котеджів, досить часто застосовують цей матеріал в своїх інтер'єрах. Природна тема- імітація натурального каменю, не виходить з моди, залишаючись в фаворі у дизайнерів інтер'єрів.

Який склад має така плитка? Камінь натурального походження - база цього матеріалу. В основному використовують мармур, граніт, вапняк. Що і дозволяє отримувати різноманіття фактур і тонів, для створення унікального дизайну для різних типів приміщень.

Де купити якісну плитку під камінь

Якщо Вам потрібна оригінальна плитка камені як облицювальний матеріал для заміського будинку, котеджу, тоді загляньте в гіпермаркет 4room. В каталозі гіпермаркету запропоновані вироби від відомих компаній-виробників. У віртуальній вітрині Ви легко підберете оптимальний вид облицювального матеріалу, виготовленого за новітніми європейськими технологіями. У колекції Ви знайдете імпортну плитку, яка має оригінальну естетикою, має високу якість виготовлення. Ви зможете підшукати облицювальний матеріал потрібного кольору, розміру, ціни.