Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Жорсткість
Наповнювач

Матраци боннель (bonnel)

Матраци Боннель - якість, перевірена часом

Матраци Боннель (Bonnell) з залежним пружинним блоком ось уже близько ста п'ятдесяти років залишаються затребуваними серед споживачів. Завдяки міцній, надійній конструкції вони не втрачають своєї популярності. Залишаючись як і раніше затребуваними.

Як влаштовані матраци Bonnell

Матрац Боннель сприяє рівномірному розподілу ваги тіла, даючи необхідну підтримку хребту, тим самим забезпечуючи його фізіологічно правильне положення. Простота конструкції цього спального місця дозволяє йому довгий час не втрачати пружність, витримуючи значні навантаження. Пружини для блоку виготовляють з дроту. Для цього використовують міцну загартовану сталь. Діаметр дроту становить 1,2 - 2,2 мм. Плетіння робиться так, щоб виходило постійне зменшення площі витків пружини. Це необхідно для того, щоб при підвищенні навантаження збільшувалася твердість пружин. Матрац Боннель може мати до 120 -150 пружин на 1 квадратний метр, але всі вони мають однакову жорсткість. Їх з'єднують за допомогою скоб зі спеціальними вузлами, за рахунок чого забезпечується додаткова жорсткість всієї конструкції. Крім того, таке з'єднання захищає від скрипу під час використання. Така пружинна конструкція зверху накривається наповнювачем. Для підвищення комфортності застосовують різні види наповнювачів. Койра кокоса, латекс, пінополіуретан покращують анатомічні та ортопедичні властивості, роблять його більш зручним. Пружинний блок оббитий металевими рамками - зверху і знизу, вони не дають йому просідати, роблять його більш пружним. Завдяки чому створюються комфортні умови для нічного відпочинку і здорового сну.

Сучасні моделі, істотно відрізняються від тих, що були в продажу ще п'ять - десять років тому. Українські та європейські фірми-виробники постійно вдосконалюють матраци цього типу. Наприклад, їх постачають вентиляційними отворами, для кращої циркуляції повітря усередині і захисту від надлишку вологи, підвищуючи таким чином гігієнічні характеристики. Вартість таких моделей вище, ніж стандартних.

Великий вибір матраців Боннель в Україні

Хочете купити недорогий і зручний матрац для ліжка? Але немає бажання об'їжджати магазини в Києві або іншому місті? Покупку можна зробити онлайн. В каталозі гіпермаркету 4room представлена велика колекція матраців з пружинним блоком Bonnell. Ми можемо запропонує імпортні та вітчизняні одне і двоспальні моделі, а також, комфортні спальні місця для дітей, підлітків, з різними типами наповнювача, рівнем жорсткості і ціною.

Якщо Вам потрібно матраци купити Київ недорого, в 4room готові представити на вибір бездоганні за якістю виробу. Крім того, у нас можна повністю укомплектувати спальню усіма потрібними речами для сну - від ковдр до білизни. Ми запропонуємо не тільки комфортні розцінки на товари, але і ще і різноманітні акції, знижки. Тому Ви напевно знайдете потрібний аксесуар для відпочинку в нашій віртуальній вітрині.