Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Мікрохвильові печі

Мікрохвильова піч - помічниця сучасної господині

Мікрохвильова піч сьогодні є будь-якому будинку. Цей побутовий агрегат допомагає за лічені хвилини приготувати сніданок для дітей, розігріти вечерю або спекти апетитну випічку.

Вибираємо мікрохвильову піч для будинку

Перш ніж вирушати в магазин подумайте, де розмістіть техніку. Адже мікрохвильовки можуть мати різні габарити. У магазинах Києва, наприклад, можна знайти вбудовуються і окремо стоять моделі. Зовні вони практично не відрізняються, зате є різниця в розмірах. Окремо стоять мікрохвильовки зазвичай мають більш значні обсяги. Їх розміщують на столах в кухні. Вбудовувані більш компактні, такі моделі монтують в спеціальні ніші кухонного гарнітура.

Управляється мікрохвильовка за допомогою механічних або сенсорних кнопок. Можна також знайти імпортні моделі, оснащені голосовими підказками. Якими функціями повинна володіти мікрохвильовка. Практично у всіх пропонованих в магазинах України апаратах є функція розморожування. Всього за кілька хвилин можна розморозити заморожене м'ясо, що дозволить заощадити час господині. Дуже популярні моделі з грилем. Зажарена курочка з хрусткою скоринкою подобається багатьом. Грилі можуть бути спіральними, кварцовими.

Вибираючи таку техніку слід звернути увагу на її внутрішній обсяг. Для великої родини краще купити апарат, розрахований на 25 і більше літрів. Для маленької більше підійде мікрохвильовка об'ємом 17- 20 літрів.

Окремо придивіться до внутрішнього покриття печі. Його виготовляють з нержавіючої сталі, кераміки або емалі. Найбільш вразливе до механічних пошкоджень емалеве. Крім того, до такого покриття сильніше прилипає їжа, жир, після тривалої експлуатації воно може отшелушиться. Більш стійкі до пошкоджень керамічні. Ціна її вище, ніж з приладів з емалевим покриттям, але переваг більше - воно не так дряпається, легко миється, не сильно забруднюється.

Також вирішите для себе - потрібна недорога або якісна мікрохвильова піч? Вартість може приладу залежить від типу управління, кількості функцій, а також компанії виробника. Вище цінуються відомі європейські бренди пропонують побутову техніку, що відповідає світовим стандартам якості, виготовлену із застосуванням інноваційних технологій. Їх пристрої мають високий клас енергоефективності, тривалий термін служби.

Купити мікрохвильову піч в Україні

Потрібна якісна мікрохвильова піч? Купити її можна в гіпермаркеті 4room. В каталозі запропонована надійна, функціональна побутова техніка від кращих виробників-Gunter & Hauer, Franke, Teka та ін. Ви зможете придбати для своєї кухні відмінну модель, підібравши апарат потрібного розміру і ціни. Мікрохвильові печі, представлені в нашій віртуальній вітрині, обов'язково стануть Вашими найкращими помічниками на кухні.