Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Популярні бренди

Мода змінюється не тільки на меблі та оформлення інтер'єру, але і на побутову техніку. Вона також схильна до видозмін, як і будь-які інші предмети обстановки в будинку. Проте обладнання для облаштування кухонь завжди в першу чергу повинно виконувати своє головне призначення - робити життя людини більш комфортною і зручною і простою. Який би стиль був обраний для оформлення кухні класичний, хай-тек, мінімалізм, кантрі, лофт, побутова техніка завжди повинна робити життя комфортним. Холодильники використовується для зберігання свіжих продуктів, в духових шафах, печах, мікрохвильовці готуються смачні страви, а варильні панелі допоможуть приготувати сніданки і вечері для всієї родини. Не треба забувати і про такі важливі приладах, як витяжка, яка очищає повітря від неприємних запахів. А також про дрібну побутову техніку - блендерах, тостери, електричних чайниках, міксерах, кухонних комбайнів, кавомолках, соковижималках. Всі ці прилади зроблять працю господині ще більш простим і зручним, і допоможуть значно прискорити приготування їжі. І при всіх вимоги до функціональності, технічним характеристикам побутових приладів все одно естетичність також важливий момент. Виробники пропонують на вибір масу цікавих моделей дизайну, які дозволяють побутових приладів прекрасно вписується і в класичний, і в авангардний інтер'єр.

Сучасна побутова техніка - це інноваційні, функціональні, надійні і прості у використанні пристрої, створені спеціально для того, щоб спростити життя сучасній людині. Виробники з кожним роком удосконалюють технічні характеристики приладів, покращують їх функціональність. Тим самим роблячи їх більш досконалими в плані приготування їжі, переробки овочів та ін. Техніку побутову також захищають від перепадів напруги, перегріву, оснащують енергосебергающімі функціями.

Великий вибір побутової техніки в Києві в 4room

Без блендера, кухонного комбайна або соковижималки просто неможливо уявити сучасну кухню. І найдосвідченіші кулінари, і любителі сьогодні вже просто не уявляють своє життя без зручної холодильної камери або конфорки. У нашому гіпермаркеті ви зможете купити побутову техніку найвідоміших виробників - Teka, Smeg, Hyla, Venta, Fulgor Milano, Gunter & Hauer і ін. . Всі вироби мають прекрасні технічні характеристики і впишуться в будь-яку дизайнерську концепцію. В асортименті представлені прилади для кухні в різних формах, кольорах і дизайні.