Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Кавомолки

Кавомолка KitchenAid 5KCG0702EMS сірий металік
Салон: Teka
Наявність
10 693 грн
Кавомолка KitchenAid 5KCG0702EOB чорна
Салон: Teka
Наявність
10 693 грн
Кавомолка KitchenAid 5KCG0702EER червоний
Салон: Teka
Наявність
10 693 грн
Кавомолка KitchenAid 5KCG0702EAC кремовий
Салон: Teka
Наявність
10 693 грн

Кава - це особливий напій і приготування його - ціле мистецтво. Між звичайним розчинною кавою, який просто заварюється окропом і цільнозерновим лежить величезна прірва. Відмінності не тільки в процесі приготування, а й в смаку. І для того, щоб приготувати ароматний, підбадьорливий напій із зерен потрібно кавомолка. Навіщо ж потрібен такий апарат у себе вдома? Навіщо зберігати кави в зернах? Коли можна скористатися кавоваркою. Секрет в тому, що кавове зерно зберігає первозданний аромат і смак для майбутнього напою. Тому справжні гурмани п'ють тільки цільнозерновий кави. Для того, щоб напій вийшов насиченим і ароматним, потрібно заварювати його відразу після того, як зерна перемелені. Тому поціновувачі напою воліють мати у себе вдома кавомолку, щоб насолоджуватися його багатим смаком.

Як же правильно вибрати хорошу кавомолку?

Існує два основних види цієї техніки: жорна і ножова. Остання працює за рахунок ножів, які крутяться в середині. Основне навантаження припадає на ножі, тому варто звертати увагу на якість і матеріал, з якого вони зроблені. Така кавомолка просто подрібнює зерна, і розмір їх може бути різним. Це впливає якість напою, надаючи особливий гіркуватий присмак, який цінують гурмани. Виробники для підвищення якості помелу пропонують ножові кавомолки, оснащені подвійними ножами, похилій чашею або завужені днищем. Дрібніший і рівномірний помел дають жорнові моделі. Вони подрібнюють зерна за рахунок обертових дисків. Існує два підтипи таких пристроїв: дискова (у вигляді двох спільних дисків і конусна (у вигляді двох конусів). Як правило, зазор між дисками і конусами регулюється, відповідно і рівень помелу можна змінювати за власним бажанням. Зазвичай такі кавомолки мають до десяти режимів - від великого до малого порошку. Жерновая кавомолка набагато безпечніше ножовий. У ній відсутнє тертя і високі обороти, а значить немає місця перегріву приладу. Обидва типи пристроїв можуть бути як ручними, так і електричними. Перші цікаві тим, що адут можливість відчути весь процес народження кращого в світі напою.

Перевага кавомолок в тому, що кава готується рівно в тій кількості, в якому воно потрібне в даний момент. Адже перемелені зерна з часом втрачає свої смакові якості. Тому більшість моделей приладів мають невеликі контейнери до 100 грам, чого вистачить на 10 порцій. Це дуже зручно для будинку. А от прилади, які мають місткість резервуара до 1кг розміщуються в офісах, кафе і ресторанах.
При виборі кавомолки не варто забувати про матеріал корпусу. Краще придбати апарат з металевим корпусом, він буде міцніший і довговічний, в порівнянні з пластиковими моделями.

У гіпермаркеті представлений великий вибір кавомолок, у нас можна купити моделі від відомих виробників - KitchenAid тощо.