Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 без вихідних.
Тільки з питань оренди 050-750-75-46

Популярні бренди

Світильники: купити в Києві, – інтернет магазин 4ROOM

Якщо знадобився новий світильник, купити в Києві його можна в нашому інтернет магазині меблів. Без освітлювальних приладів не обійдеться жодне приміщення – житлове, комерційне, виробниче, підсобне. Скрізь потрібне освітлення для створення сприятливих умов для життя і праці. Щоб підібрати оптимальний варіант для організації вуличного, кімнатного або виробничого освітлення, необов'язково звертатися до дизайнерів, можна скористатися рекомендаціями нашого меблевого магазину.

Де обрати світильники в Києві та купити недорого

Ви можете ознайомитися з широким асортиментом різноманітних світильників в Києві, купити які можна в нашому магазині меблів за найвигіднішими цінами в Україні. Щоб зробити правильний вибір моделі, необхідно звернути увагу на основні характеристики приладів, представлених в нашому інтернет-магазині світильників в Києві.

  1. Тип освітлення. Від того, пряме світло, розсіяне або відбите, залежить освітленість приміщення або прибудинкової території. Точкові моделі зазвичай використовують для локального і спрямованого світла, розсіяні для регулювання загального рівня освітленості, а відбиті найчастіше застосовують в дизайнерських проєктах для створення цікавих світлових ефектів.
  2. Спосіб монтажу. У нашому магазині світла в Києві бувають настінні, підлогові, стельові, підвісні, вбудовані, настільні пристрої.
  3. Функціональність. Велика частина освітлювальних приладів, які можна купити онлайн в нашому магазині світильників в Києві, виконують свою пряму функцію освітлення, але деякі більше призначені для декоративного оформлення інтер'єру будинку, прибудинкової або присадибної ділянки.

Вивчивши всі характеристики та властивості товарів, можна оцінити, який з них більше пасуватиме для конкретної мети – висвітлити кімнату, підсвітити окремий предмет декору або оформити зовнішнє підсвічування.

Купити світильник в Києві з доставленням по Україні

Якщо ви вирішили купити світильник в Києві у нас і вже визначилися з його типом і дизайном, слід просто оформити замовлення онлайн за допомогою кошика. Доставлення по Києву та Україні здійснюється як кур'єром, так і транспортно-логістичними компаніями. Ми оперативно виконаємо ваше замовлення і вже зовсім скоро товар буде у вас. Всі електроприлади перед відправленням перевіряються на працездатність.