Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

COR MULDER

Офіційний салон:CAVIO

Історія німецької компанії Cor Mulde почалася з невеликого сімейного бізнесу, який розміщувався в одній кімнатці. Спочатку вона займалася виготовленням квіткових композицій, але через більш ніж півстоліття поступово перетворилася у велику компанію. Сьогодні справа батьків продовжують вже сини. Компанія щорічно випускає декілька тисяч нових предметів декору і світильники. Також вона бере участь постійно в найрізноманітніших міжнародних виставках і торгових ярмарках. Завдяки чому компанія стала не тільки національним, а й світовим лідером у виробництві всіляких предметів декору і освітлювальних приладів.

Сьогодні продукцію під маркою бренду Кор Малдер можна побачити в інтер'єрах найпрестижніших готелів світу, відомих торгових центрів і ексклюзивних салонів. Філософія компанії полягає в створенні унікальних предметів декору, які будуть володіти високим рівнем якості і неповторним стилем. І тому вона докладає максимум зусиль, щоб світильники і декор Cor Mulde несли в собі особливу енергетику і приносили максимум позитивних емоцій.

Чудовий стиль виробів бренду не може не привертати до себе погляди. Оригінальні вази, які поєднують нотки класики і сучасності, володіють витонченістю і легкістю ліній. Стильні світильники стануть чудовим доповненням будь-якого вітальні або їдальні. Особливу увагу привертають ексклюзивні свічники, які просто заворожує своєю неймовірною красою. Можна сказати, що декор бренду має істинно німецьким стилем. У ньому переплітається грація форм, лаконічність ліній і вишуканість стилю.

Для виготовлення продукції використовуються міцні екологічні матеріали, що робить вироби ще більш довговічними і міцними. Для фарбування металу застосовуються високоякісні покриття, яка будуть захищати поверхню від всіляких зовнішніх пошкоджень. Вся продукція виготовлена ​​з використанням сучасних технологій і можна не сумніватися, що декор зробить ще більш чарівним будь-який інтер'єр.

У гіпермаркеті 4room представлений великий вибір світильників і декору Кор Малдер. Купити витончені вази, свічники та інші предмети інтер'єру можна у віртуальній вітрині або в салоні.

COR MULDER
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду