Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Наявність
Бренди
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Подрібнювачі відходів

Подрібнювачі відходів утилізує відходи і позбавить кухню від неприємних запахів

Подрібнювач відходів допоможе вирішити питання утилізації харчових відходів. Даний апарат ще називають діспоузер.

Навіщо потрібен подрібнювач відходів

Прилад зазвичай розміщують на кухні. Його вбудовують під умивальник. Діспоузер дозволяє вирішити одну з найпоширеніших проблем домашнього побуту - запах відходів в кухні. Він перемелює залишки продуктів, виробляючи їх утилізацію. Отриману масу можна без проблем скинути в каналізацію, не побоюючись, що вона заб'ється. Таким чином щоденний моціон у вигляді прогулянки до сміттєвих бачків у дворі будинку можна буде скасувати. Подрібнювачі відходів зовні мають вигляд бачка, всередині якого є камера для відходів і моторчик. Вони можуть бути різних видів: електричні і індукційні. Перший тип працює від електродвигуна, тому необхідно підключення до мережі. Тому потрібно бути готовим до того, що щомісячні витрати на електрику зростуть. Агрегати індукційного типу працюють автономно. Вони не вимагають електрики, працюючи від потоку води. Але мінус в тому, що може вирости витрата води.

Європейські виробники сьогодні пропонують величезний вибір апаратів, що відрізняються за якістю роботи, обсягами, механізму. А також за ціною.

Перш ніж купити таку побутову техніку потрібно визначитися з основними характеристиками. Діспоузери можуть мати різну потужність. Чим вона вища, тим краще і швидше процес утилізації. Вибір в даному випадку залежить від обсягів відходів. Прилад високої потужності підійде для закладів громадського харчування. В Україні ними користуються ресторани, кафе, курпние компанії. Також необхідно враховувати обсяг дробильної камери. Чим він більший, тим потужніше апарат. Перед покупкою рекомендують ще визначитися з типом завантаження відходів. Якщо прилад купується для кафе або фаст-фуду, то можна віддати перевагу моделі з безперервною роботою. Для будинку підійде простий механічний варіант, в який залишки їжі завантажуються порціями.

Великий вибір подрібнювачів відходів в Києві

Не знаєте де знайти якісний подрібнювач відходів? Купити надійний прилад можна в гіпермаркеті 4room. Представлені в каталозі прилади від торгових марок Franke, Teka розроблені для безпечної утилізації відходів. Надійні імпортні подрібнювачі допоможуть вирішити проблему утилізації залишків їжі швидко і акуратно.