Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 без вихідних.
Тільки з питань оренди 050-750-75-46

Посудомийні машини

Вибрати посудомийку і купити онлайн в ТЦ 4ROOM

На сучасних кухнях посудомийні машини займають своє місце все міцніше, і важливо визначитися, яку посудомийку купити. Все більше господинь починають цінувати свій дорогоцінний час, який витрачається на перемивання гір посуду, вважаючи за краще витрачати його на дітей, сім'ю або на себе. Якщо потрібна вбудована посудомийна машина, купити в Києві її пропонується в інтернет-магазині меблів 4ROOM за низькою ціною і з оперативним доставкою по Києву та Україні. Клікайте «купити» для швидкого оформлення замовлення.

Які вбудовані посудомийні машини купити в Києві?

Посудомийна машина – додатковий комфорт на кухні. Як і будь-яка інша техніка, моделі посудомийок відрізняються одна від одної розмірами та характеристиками. Якщо говорити про висоту і глибину таких пристроїв, то ці параметри практично у всіх моделей однакові, а ось ширина у них різна і може бути 45 або ж 60 сантиметрів. Як правильно купити вбудовану посудомийну машину, які є особливості вибору такої техніки?

Від ширини посудомийки залежить, скільки комплектів посуду в неї може поміститися. Так, у вузькій моделі можливо розмістити до 10 комплектів, а в широкій до 12. Можна зустріти пристрої, що вміщають до 14 комплектів при тих же габаритах. Комплект розраховується, виходячи зі стандартного набору столового посуду.

Посудомийні машини, в залежності від способу вбудовування, в магазині меблів 4ROOM в Києві поділяються на:

  • моделі з відкритою панеллю управління;
  • повновбудовувані.

У першому варіанті посудомийку частково декорують меблевою поверхнею, при цьому панель управління залишають відкритою. У техніці, що повновбудовується панель управління буде видно тільки при відкритті дверцят, оскільки вона розташовується зверху на торці дверцят пристрою. Як і в пральній машині, двері спрацьовують на відкриття тільки після повного зливу води.

Якщо потрібна посудомийна машина в Києві, купити її варто з урахуванням таких характеристик, як споживання електричної енергії, якість мийки та сушки, додаткові програми й функції цієї техніки. Потрібно звернути увагу на той факт, що декоративна панель, що встановлюється для вбудованої посудомийки, виконує функцію непоганого шумопоглинача, адже миття посуду проходить досить шумно.

Ціна на вбудовану техніку в Україні зазвичай вище приблизно відсотків на 20, ніж на окремо розташовані пристрої, навіть за умови одного виробника і схожих характеристик.

Де посудомийні машини купити в Києві?

Посудомийні машини купити в Києві пропонується в меблевому магазині 4ROOM. Гарантовані доступні ціни, конструктивні консультації, високий рівень обслуговування. Вдалих придбань!