Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Посудомийні машини

Посудомоечная машина Fabiano FBDW 6614
Салон: Fabiano
Наявність
13 538 грн
Вбудована посудомийна машина Gunter Hauer SL 6014
Салон: Teka
Наявність
10 199 грн

Посудомийна машина позбавить від неприємних домашніх обов'язків

Чи не хочете возитися з горою брудного посуду? Немає нічого простішого.

Посудомийна машина допоможе полегшити побут сучасної жінки, позбавивши її від утомливих домашніх обов'язків, залишивши більше часу на сім'ю і хобі.

Цікавий факт, цей побутовий агрегат придумала жінка. Американка Джозефіна Кокрейн понад сто двадцять років тому винайшла прилад, який міг мити посуд. За це мільйони жінок на землі їй дуже вдячні. Сучасні прилади, які можна побачити в магазинах Києва, природно відрізняються від першої моделі. Вони мають безліч функцій, вміють економити енергію і воду.

Як вибрати посудомийну машину

Труднощі вибору в тому, що підшукати в найрізноманітніший асортимент оптимальний за ціною, функціональності варіант буває складно. Найкращий вихід попередньо все ретельно обміркувати, вирішивши яку саме модель хочете купити.

Спочатку визначитеся який тип машини необхідний - вбудований або окремий. Перший - встановлюється в кухонний гарнітур. Тому потрібно буде підшукати модель, яка підходить під габарити тумб. Також, вирішите на скільки комплектів посуду повинен бути розрахований агрегат. Якщо сім'я маленька, то можна купити посудомийну машину на 4 комплекти. Для великої родини краще придбати повнорозмірну модель на 12 комплектів.

Визначаючись з функціональністю цієї побутової техніки, то краще не гнатися за великою кількістю функцій. Як показує практика мало хто використовує всі програми мийки, вибираючи тільки дві-три. Фахівці рекомендують звернути увагу на наявність більш корисних опцій - як захист від дітей, протікання, переливу, а також чи є режим половинного завантаження.

Яка б не була обрана посудомийна машина, вартість її залежить не тільки від типу, кількості програм мийки, але і від виду сушки. У бюджетних моделей зазвичай використовується тип конденсатной сушки, при якій відбувається випаровування води. У дорогих імпортних агрегатах сушка проводиться з реконденсаціей або за допомогою турбосушка. Не менш важлива і споживана потужність. Європейські виробники сьогодні пропонують моделі економічних посудомийок. Згідно зі стандартами прийнятих в Європі існує 7 класів енергоспоживання - від A до G. До класу А, B і C відносять прилади з високою економічністю, D і E - з середньою, F і G - низькою.

Чому все ж варто обзавестися машиною для миття посуду:

- можна вимити каструлі, тарілки, ложки в будь-який зручний час. Задавши потрібний режим процес можна запустити вночі або, коли вся сім'я на роботі.

-зниження витрати води при використанні посудомийки в три-п'ять разів;

-ретельний полоскання дає можливість повністю позбутися від миючих засобів з поверхні посуду.

Якісні посудомийні машини в гіпермаркеті 4room

Потрібна надійна посудомийна машина в Києві? Все просто, загляньте в каталог нашого гіпермаркету, в асортименті є посудомийки різних розмірів, що вбудовуються і окремо стоять, розраховані на різну кількість комплектів посуду. У нас Ви знайдете такі продукцію популярних в Україні торгових марок - Gunter & Hauer, Franke, Teka та ін.