Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Наявність
Бренди
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Французька ялинка

Паркет французька ялинка - відмінне рішення для створення бездоганного статі в будинку

Французька ялинка - паркет, який з'явився в 17 столітті у Франції. Покриття для підлоги швидко припало до смаку аристократам, заможним людям. Через деякий час з будинків французької знаті він з'явився і в палацах європейських вельмож.

У чому переваги французької ялинки

Французька ялинка в сучасному варіанті являє собою високотехнологічну версію старовинного паркету. Підлогове покриття, виготовлене машинним способом дозволяє отримати максимально точну форму планок. Завдяки чому можна добитися бездоганної укладання паркету.

Малюнок цього виду паркету відрізняється від звичайного тим, що планки, що нагадують паралелограм, з'єднуються вузькою стороною, скошеної під кутом 45 °, таким чином виходить характерний малюнок, що нагадує по виду ялинку. Така паркетна дошка - це можливість зробити інтер'єр унікальним. Її використовують для створення розкішних інтер'єрів, виконаних в класичних стилях, наприклад бароко. З ним можна створити респектабельну композицію, яка буде привертати увагу і підкреслить смак власника будинку.

Для виробництва паркету французька ялинка використовують натуральну деревину. Традиційний варіант матеріалу - дуб, хоча можна купити і вироби з ясеня, горіха. Деревину обробляють, піддають штучного старіння, що робить матеріал більш красивим.

Малюнок і дизайн такого паркету може бути різним: класичним (не має перепадів за кольором), натуральним (з невеликими кольоровими перепадами і сучками), строкатим (з істотними перепадами за кольором). Залежно від цього і підбирають покриття під стиль оформлення приміщення. Наприклад, строкату дошку можна використовувати для кімнати в стилі кантрі.

Основні переваги цього типу паркету - міцність конструкції, надійність, естетичність, бездоганна геометрія. Але ось назвати цей тип покриття бюджетним ніяк не можна. Ціна його, з урахуванням додаткових матеріалів і витрат на монтаж, набагато вище, ніж, наприклад вартість ламінату.

Купити паркетну дошку французька ялинка в Україні

Якщо Ви шукаєте незвичайні рішення для свого підлогового покриття, ми готові запропонувати варіанти на будь-який смак. В каталозі гіпермаркету є вироби від відомих виробників LegArt, Porta Vita і ін. У нас один з кращих асортименту паркетної дошки в Києві. Ми пропонуємо імпортну дошку паркетну з прекрасними експлуатаційними характеристиками і презентабельним зовнішнім виглядом. При бажанні Ви зможете замовити покриття потрібного відтінку онлайн.