Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 14 по 17 жовтня працює з 10:00 до 20:00

Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Ламінат
Ламінат Egger PRO Classic V4 Дуб Бардоліно EPL035
 • Хіт продажу
Ламінат Parador TrendTime 1 Ясень Зістарений V4 1473903
 • Хіт продажу
Ламінат Egger PRO Kingsize V0 Дуб Кліфтон білий EPL057
 • Хіт продажу
Ламінат Egger PRO Classic 33 12 V4 Дуб Чезена білий EPL143
 • Хіт продажу
Ламінат Parador Classic 1050 V4 Дуб зістарений 1475599
 • Хіт продажу
Ламінат Egger PRO Medium V4 Дуб Хантон світлий EPL043
 • Хіт продажу
Ламінат Parador TrendTime4 V4 Castello сірий 1599267
 • Хіт продажу
Ламінат Wineo 500 Medium V4 Дуб Традиційний Коричневий LA024-001
 • Новинка
 • Хіт продажу
Ламінат Wineo 500 Medium V4 Дуб Традиційний Коричневий LA024-001
Салон: Твоя кімната
Наявність
455 грн
Ламінат Egger Orion 4V Дуб Седан OR805
 • Знижки
 • Хіт продажу
Ламінат Egger Orion 4V Дуб Седан OR805
Салон: Твоя кімната
Наявність
Ламінат Egger PRO Classic V0 Дуб Адмінгтон натуральний EPL055
 • Новинка
 • Хіт продажу
Ламінат Parador Basic 400 V4 Дуб Горизонт натуральний 1593797
 • Хіт продажу

Де вигідно купити ламінат в Києві з доставкою?

Для обробки підлог останнім часом люди все частіше вирішують купити ламінат в Києві. Його широко використовують професійні дизайнери для оформлення інтер'єрів. Ламінат популярний в житлових кімнатах, офісних приміщеннях. Цей матеріал часто використовують як гідну альтернативу паркетній дошці або штучному паркету. Широкий асортимент, низькі ціни в Україні пропонуються в меблевому магазині 4ROOM.

Чому варто ламінат купити в Києві?

Паркет і багато інших дерев'яних покриттів, звичайно, володіють чудовим зовнішнім виглядом, натуральністю і хорошими тактильними властивостями. Але коштують вони значно дорожче, ніж ламінат, причому це стосується не тільки самих матеріалів, але і робіт з їх укладання. Далеко не кожна людина, яка почала у своєму будинку ремонт, зможе правильно укласти дерев'яне покриття. На ламінат ціна в Києві в інтернет-магазині меблів 4ROOM доступна, а великий асортимент дозволить без проблем зробити вибір.

З інших переваг ламінату варто відзначити високу міцність. На підлогу, покриту цим матеріалом, можна спокійно ставити меблі, оскільки він прекрасно протистоїть подібному впливу. У житлі з подібним покриттям підлоги можна навіть тримати домашніх тварин, наприклад, кішку. Такому покриттю не страшний вплив, що надають кігті тварин. А великий асортимент варіантів в магазині меблів 4ROOM в Києві дозволить без проблем підібрати гармонійний варіант для будь-якого інтер'єру.

На ламінаті не залишаються сліди після падіння предметів. Асортимент цього матеріалу надзвичайно широкий, що дозволяє легко вибрати відповідний його варіант для будь-якого інтер'єру. Тому ламінат в Києві купити – вигідне рішення для кожного.

Є велика кількість кольорів ламінату, що імітують різні породи дерева і багато інших матеріалів, наприклад, керамічну плитку.

Де ламінат в Києві купити?

Розробляючи дизайн інтер'єру, потрібно експериментувати зі стилями, адже тільки так можна ламінат купити в Києві, який буде найбільш гармонійно поєднуватися з наявним оформленням. Широкий вибір варіантів пропонує магазин ламінату в Києві.

До вигод співпраці також відносять лояльні розцінки, наявність грамотних консультантів для надання допомоги в підборі та оперативне доставлення по Києву та Україні. Оформляйте замовлення і чекайте оперативне доставлення в потрібний куточок країни. Приємних придбань!