Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 без вихідних.
Тільки з питань оренди 050-750-75-46

Про 4room

ТЦ «4ROOM».
Меблевий торгівельний центр 4ROOM був відкритий 22 серпня 2009 року. Він розташований на Петропавлівській Борщагівці. Зручна розв'язка дозволяє швидко дістатися на особистому автомобілі.

Великий торгівельний центр пропонує до уваги відвідувачів безліч продукції, елітних світових брендів і вітчизняного виробництва, яка зробить внутрішній антураж привабливим і комфортним.

У нас найбільший в Україні вибір меблів, представлений на одній території. Безліч дизайнерських рішень, використання сучасних матеріалів, екологічність складових перетворюють процес покупки в приємне і захоплююче заняття. Елітні меблі класу «люкс» стане гідним вкладенням в респектабельність вашої квартири або приватного будинку. Адже купуючи меблі, ми не просто прагнемо обставити порожнє приміщення. Кожен інтер'єр - це своя історія, пов'язана з продумуванням майбутньої картини обстановки, пошуком рішень.

Від неприємної реальності до професійної дійсності

ТЦ 4ROOM був створений для руйнування стереотипів щодо того, що в Україні не купити хороших меблів, яка б задовольняла за всіма показниками і могла використовуватися тривалий час.
Ми надаємо можливість виробникам і продавцям гідно експонувати продукцію з позицій надійності і якості. Високий рівень обслуговування дозволяє замовникам комфортно почувати себе в будь-якому салоні, розташованому на території торгового центру. Ви не будуть нав'язувати щось непотрібне, маючи намір виконати план продажів. Співробітники салонів тонко відчувають психологічний настрой клієнтів і пропонують свої послуги, коли це дійсно необхідно.

В інтересах покупців

У більшості випадків люди не готові відразу купувати дорогі речі - їм потрібна первинна інформація, що дозволяє визначитися з виробником, видом меблів, її характеристиками. Ми створили сайт і групи в соціальних мережах, де завжди можна задати питання щодо процесу придбання, дизайну.
Ще одним корисним нововведенням стало відкриття порталу, що дозволяє отримати поради експертів по стилістичному оформленню приміщень. Принцип єдиного рішення, що враховує конфігурацію і варіанти виробів, обробки в процесі компонування, дозволить гармонійно і привабливо представити майбутній інтер'єр. На цьому ресурсі відвідувачі зможуть ознайомитися зі світовими трендами, мати уявлення про пропоновані інноваційні рішення в сфері меблевої індустрії.

Ми намагаємося отримати зворотній зв'язок від замовників, що дозволяє оперативно покращувати сервіс, усуваючи дрібні помилки.
Приєднуйтесь до наших онлайн-ресурсів, щоб отримувати важливу інформацію!

Меблевий торговий центр 4ROOM запрошує бажаючих поринути в світ меблевого комфорту і придбати необхідні предмети інтер'єру!

План_ТЦ.pdf