Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Наявність
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Вхідні двері
Дверь Страж Synergy Милано
Салон: Holz
Наявність
17 200 грн
Дверь Страж Synergy Terra S
Салон: Holz
Под заказ
22 400 грн
Дверь Страж Synergy Эстило Al
Салон: Holz
Под заказ
21 400 грн
Дверь Булат Престиж 801
Салон: Holz
Под заказ
15 600 грн
Дверь Булат Люкс моттура 203
Салон: Holz
Наявність
17 100 грн
Дверь Булат Прага 172
Салон: Holz
Под заказ
18 000 грн. 20 000 грн
Дверь Берислав М4 B 12 22 B 12 2
Салон: Holz
Под заказ
30 052 грн
Дверь Страж Proof Leon 2
Салон: Holz
Под заказ
26 200 грн
Дверь Страж Proof Nominal
Салон: Holz
Под заказ
26 200 грн
Дверь Страж Geometry Piramis
Салон: Holz
Под заказ
22 400 грн
Дверь Страж Synergy Росса
Салон: Holz
Под заказ
21 400 грн

Де купити вхідні двері  – обираємо в ТЦ 4ROOM, Київ

Необхідність купити вхідні двері виникає нечасто. Зазвичай в нову квартиру або при капітальному ремонті, тому вибирати двері краще довговічн і міцні.

Українські виробники випускають якісні вхідні двері, ціна яких може сильно варіюватися. Залежить це від матеріалів виготовлення і від умов експлуатації. Двері купують як прикрасу, для шумоізоляції, для захисту від холоду, для забезпечення безпеки.

Правильно вибрати двері вхідні

Раніше практично всі двері вхідні були дерев'яними. Відрізнялися вони якістю обивки (солідна шкіра, простенький дермантин) або кольором фарби.

Купити вхідні двері сьогодні частіше вирішують металеві. Вони захищає від шуму, зберігають тепло, забезпечують безпеку. Вибрати можна прості надійні бюджетні або преміум класу з дизайнерською обробкою. Кращі перевірені роками бренди українських виробників вхідні двері Київ представлені в меблевому магазині і на сайті «Форум».

Дизайни металевих дверей обмежуються тільки фантазією і фінансовими уподобаннями замовника, моделі від хай-тека до класики під дерево. Залишається підібрати наповнювач, який захистить від зовнішніх шумів і холоду. Двері з металу комплектуються магнітними або гумовими ущільнювачами для герметичності, щоб не пропускати ні пил, ні під'їзні протяги.

Встановіть надійні замки, і металеві двері захистять житло від проникненння сторонніх осіб. Завдяки обробці, можуть виглядати дуже витончено зі вставками із скла, дерев'яними накладками або кованими елементами декору.

Квартирні вхідні двері з дерева, не дивлячись на натуральний матеріал і естетичний зовнішній вигляд, сьогодні менш популярні.

Вхідні двері в будинок

Вхідні двері в будинок забезпечують не тільки безпеку, але і захист від зовнішнього температурного середовища. Недорогі соснові вхідні двері без оббивки не особливо захистять від холоду і не вбережуть від злому. Бувають двері з мореного дуба, рідкісної надзвичайно міцної деревини, що пролежала десятиліття в торф'яних болотах. Навіть такі вхідні двері, ціна яких дуже висока, від дощу і снігу з часом розбухають, а потім розсихаються.

На дерев'яних дверях майже не утворюється конденсат, вони підійдуть для будинку в кліматичній зоні без проливних дощів і морозів.

Атмосферостійкість металевих дверей вагома перевага при виборі. Вхідні двері в будинок можна вибрати з терморозривом, коли зовнішня і внутрішня частини дверей поділяються спеціальною конструкцією, щоб холод не проникав в будинок.

На металевих дверях в будинок взимку утворюється конденсат, який при морозі обмерзає. З його появою можна боротися побутовими методами (зменшувати вологість в приміщенні, провітрювати, прибирати з коридору мокрий килимок, знижувати температуру біля вхідних дверей) або технічними (замовити вбудований електрообігрів коробки).