Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування у період з 9 квітня до 23 квітня 2021.

Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Варильні поверхні

Варильна панель Fulgor Milano QLH 604 G WK WH
  • Хіт продажу
Варильна панель Smeg PI964N
Салон: Smeg
Наявність
33 362 грн

Варильні поверхні - прекрасна альтернатива кухонній плиті

Варильна поверхня - сучасна альтернатива традиційної кухонної плити. У порівнянні з останньою ця техніка має набагато більшими перевагами. Вона більш практична, зручна, не займає багато місця на кухні.

Як вибрати варильну поверхню

Перед тим як купити такий прилад для кухні спочатку слід вибрати тип агрегату. Вони бувають газовими, електричними, комбінованими. Останнім часом в Україні набувають популярності моделі, що працюють як на газі, так і на електриці. Комбіновані прилади зручні тим, що при відсутності газу або електрики, завжди буде можливість приготувати їжу для сім'ї. Переваги електричних пристроїв в тому, що вони дозволяють приготувати їжу швидше, ніж при споживанні газу. Також, поверхні варильні ділять на залежні (можуть працювати тільки спільно з духовою шафою, мають загальну панель управління) і незалежні (з окремою панеллю керування, можуть розміщуватися не над духовкою).

Вирішивши купити варильну поверхню потрібно придивитися до матеріалу з якого вона зроблена. Виробники зазвичай використовують склокераміку, нержавіючу сталь і емаль. Найміцнішою вважається склокераміка. Такі пристрої стійкі до зовнішніх пошкоджень, їх легко мити. Але і ціна їх вище, ніж, наприклад, моделі, що мають емальовану поверхню. Останні популярні у нас завдяки високій зносостійкості і невисокої вартості. Але їх мінус в тому, що вони складно очищаються від жиру та інших забруднень.

Крім матеріалу, при покупці важливо врахувати і систему управління варильною поверхнею. Панелі можуть бути механічними і сенсорними. Обидві системи прості у використанні, але сенсорний варіант більш естетично виглядає, ніж та залучає споживачів.

Де знайти в Києві якісну і надійну поверхню варильну

Якщо Вам потрібна сучасна варки поверхня, купити в Україні її пропонуємо в гіпермаркеті 4room. Вибирайте в каталозі красиві і зручні газові, електричні та комбіновані моделі. Ми пропонуємо якісні імпортні електричні прилади з індукційними, галогеновими нагрівальними елементами. А також надійні газові пристрої різної потужності. У нас представлені європейські товари кращих компаній - виробників - Fulgor Milano, Gunter & Hauer, Franke, Teka. Тому вибрати кращий варіант для будинку буде просто.