Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 14 по 17 жовтня працює з 10:00 до 20:00

Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Холодильники
Холодильник Fabiano FBR 300
Салон: Fabiano
Наявність
18 370 грн
Вбудований холодильник Gunter Hauer FBN 241
Салон: TEKA
Наявність
19 599 грн
Холодильник Franke FCB 320 NR MS A 118 0524 539 белый
Салон: Franke
Наявність
17 057 грн
Двокамерний холодильник Liebherr CNel 4313
Салон: Liebherr
Наявність
15 899 грн

Купити в Києві холодильник в інтернет-магазині 4ROOM

Якщо планується купити в Києві холодильник, відповідально підходьте до його вибору, купуйте техніку в перевірених місцях. Магазин меблів 4ROOM пропонує купити онлайн техніку з широкого розмаїття. Низькі ціни, ввічливе обслуговування, швидке доставлення в Україні гарантуються.

Що врахувати, щоб купити в Києві холодильник?

Плануючи холодильник купити в Києві, слід орієнтуватися на його розміри. Необхідні габарити легко розрахувати, виходячи з того, куди саме ви збираєтеся поставити вашу покупку.

Наступним орієнтовним фактором є на холодильник ціна в Києві. Показник безпосередньо залежить від функціональності техніки. Дорогі сучасні пристрої часто оснащені безліччю додаткових функцій, автоматичною системою управління. Моделі без доповнень коштують трохи дешевше.

Популярні, функціональні пристрої – сучасні двокомпресорні вироби, де один компресор підтримує потрібну температуру в морозильній камері, а інший – у звичайній, холодильній. Такі моделі зручні своєю простотою догляду – щоб помити звичайну камеру нема потреби відключати морозильник. До того ж наявність двох різних компресорів значно полегшує ремонт техніки вдома.

Деякі моделі, крім морозильної та холодильної камер, містять у собі ще й додаткову нульову камеру, що дозволяє зберігати продукти при температурі 0 С і довго підтримувати їх свіжість і корисні якості.

Також в морозильних камерах сучасних холодильників, представлених в інтернет-магазині меблів 4ROOM в Києві, існує функція швидкого заморожування, яка дає можливість оперативно заморозити продукти при низькій температурі, що досягає -24 С. Така опція дозволяє краще зберегти смакові якості заморожених продуктів.

Ще однією характеристикою сучасних холодильників є клас споживання енергії:

  • «А»;
  • «В»;
  • «С».

Від нього також залежить на холодильник в Києві ціна. Холодильники з маркуванням «А» витрачають набагато більше електроенергії, ніж економічні моделі класів «В» та «С». Від даної характеристики залежить кількість часу, протягом якого всередині морозильної камери підтримується оптимальна температура заморозки.

Де холодильник купити в Києві?

У Києві купити холодильник пропонується в меблевому магазині 4ROOM за лояльною ціною. Ви можете розраховувати на грамотну консультацію, допомогу фахівців в підборі, оперативне відправлення техніки, швидке доставляння по Києву та Україні. Вибирайте відповідні варіант і клікайте «купити» для оформлення замовлення.