Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ "4ROOM" відкритий для відвідування з 1 травня 2021.

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Блендери
Блендер KitchenAid 5KSB8270EMS Срібний медальйон
Салон: Teka
Наявність
30 940 грн
Блендер KitchenAid 5KSB1585EWH Білий
Салон: Teka
Наявність
9 490 грн
Блендер KitchenAid 5KSB1585EOB Чорний
Салон: Teka
Наявність
9 490 грн
Блендер KitchenAid 5KSB5553EMS срібний медальйон
Салон: Teka
Наявність
11 115 грн
Блендер KitchenAid 5KSB8270ECA Карамельне яблуко
Салон: Teka
Наявність
30 940 грн
Блендер KitchenAid 5KHB2571EOB чорний
Салон: Teka
Наявність
7 053 грн
Блендер KitchenAid 5KSB5080EFP, Морозний перли
  • Новинка
Блендер KitchenAid 5KSB5080EFP, Морозний перли
Салон: Teka
Наявність
25 930 грн
Блендер KitchenAid 5KSB5553EOB чорний
Салон: Teka
Наявність
12 651 грн
Глечик для блендера Diamond 5KSB68DMD
Салон: Teka
Наявність
2 925 грн
Блендер KitchenAid 5KSB1585EER червоний
Салон: Teka
Наявність
9 490 грн
Блендер KitchenAid 5KSB1585EСА Карамельне яблуко
Салон: Teka
Наявність
9 490 грн
Блендер KitchenAid 5KSB7068EOB Чорний
Салон: Teka
Наявність
27 625 грн

Де блендер купити в Києві: ціна і поради щодо вибору

Багато хто планує блендер купити в Києві, ціна якого буде демократична. При виборі враховуйте зовнішній вигляд, функціональність, наявність додаткових опцій, тип обладнання. Магазин меблів 4ROOM в Києві пропонує широкий асортимент різноманітних моделей за невисокими цінами та зі швидким відправленням замовлень. Робіть свій вибір і отримуйте дрібну побутову техніку в найкоротші терміни.

Який блендер в Києві купити?

Блендери поділяються на дві групи.

  1. Стаціонарні. Найпотужніші та великі за обсягом оброблюваної харчової сировини – стаціонарні моделі. Вони призначені для змішування коктейлів, збивання вершків, перекручування м'яса і дроблення льоду. Вироби володіють багатьма функціями й найчастіше використовуються в кафе, ресторанах та інших закладах громадського обслуговування. Пропонується блендер в Києві купити на вигідних умовах в 4ROOM, вибираючи із запропонованих моделей від провідних виробників дрібної побутової техніки.
  2. Ручні. Призначені для домашнього використання. За допомогою цього пристрою можна швидко приготувати пюре, домашній майонез, молочний коктейль і йогурт. Він буде незамінний при замісі тіста і подрібненні дитячого харчування. На такий блендер ціна в Києві більш доступна в інтернет-магазині меблів 4ROOM. Також обладнання відрізняється наявністю додаткових функцій. Є моделі, які також можуть подрібнювати харчові продукти, збивати, перемішувати та виконувати інші опції для полегшення побутової праці.

Сучасні моделі виготовлені з безпечних для здоров'я матеріалів. Вироби проходять перевірку на дотримання екологічних норм. Це прекрасний помічник для тих домогосподарок, у яких в сім'ї є маленькі діти або люди похилого віку. А значить, блендер подрібнювач купити в Києві буде правильним рішенням, що дозволяє зробити процес приготування їжі простішим і швидким.

Де купити блендер в Києві?

У меблевому магазині 4ROOM в Україні пропонується купити онлайн вподобану модель блендера, згідно з перевагами та необхідним вимогам. При необхідності звертайтеся до консультантів, з якими можна порадитися та обговорити будь-який товар.

Щоб купити блендер в Києві, досить натиснути на вподобаний виріб, відправити його в «кошик» і оформити замовлення. Ми оперативно відправляємо товари, гарантуючи швидке і доступне за ціною доставляння по Києву та Україні. Бажаємо вдалих придбань!