Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

BEST

Офіційний салон:Lux Mobili

Компанія BEST є одним з найвідоміших виробників кухонних витяжок. Її вироби одні з найпотужніших, функціональних, інноваційних та високо естетичних у всій Європі. Витяжки бренду поєднують в собі не просто відмінні експлуатаційні характеристики, але і надзвичайний зовнішній вигляд.

Переваги систем очищення повітря BEST насамперед в їх бездоганному рівні виготовлення, безшумність, відмінною енергоефективності. Крім того, наявність високоінтелектуальної системи управління дозволяє витяжці самостійно контролювати стан повітря на кухні.

BEST - лідер в сфері впровадження інновацій, за допомогою яких забезпечують безшумність і неймовірну потужність продукції. Вироблені компанією мотори абсолютно екологічні, безпечні для людини і навколишнього середовища. Компанія постійно прагне до вдосконалення своїх виробів і тому стала однією з небагатьох застосовувати власний завершений цикл виробництва. Це гарантує якість продукції на всіх етапах виготовлення. Крім цього, компанія виробляє власні мотори для своїх витяжок, що значно знижує кінцеву ціну на продукцію. Крім того, співпраця з концерном NORTEK - світовим лідером по виробництву систем очищення повітря, дало можливість впровадити новітні технології, і вивести бренд на світовий рівень.

Крім випуску інноваційних продуктів, фабрика займається вдосконаленням наявних моделей. Серед таких новацій - використання автономного сенсорного управління приладами, застосування системи додаткової шумовий ізоляції, сенсорних елементів і багато іншого. Можна сміливо сказати, що BEST перша компанія, яка зважилася поєднувати прекрасний зовнішній вигляд своїх виробів і передові технології.

Зараз BEST - найбільший виробник витяжок в світі, компанія випускає щорічно два мільйони витяжок і п'ять мільйонів моторів. Тож не дивно, що такий відомий бренд поширений майже в кожній країні світу. Україна не стала винятком. Купити витяжку Бест в Києві можна в гіпермаркеті 4room.

BEST
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду