Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Laminam

Офіційний салон:Lux Mobili

Керамічна плитка Laminam - сучасний облицювальний матеріал, зроблений з натурального кварцу. Така плитка має високу надійність, зносостійкість, має невелику товщину і вагу. В асортименті продукції пропонується маса всіляких моделей в різними колірними рішеннями. Зовні плитка Ламін просто ідеально повторює текстуру натуральних матеріалів, що робить її ідеальним рішенням для оформлення житлових приміщень, кухонь, ванних. Завдяки чому дуже легко підбирати покриття відповідно до оформлення приміщення. Відмінна стійкість до механічних впливів, низький рівень зносу, дозволяє використовувати плитку довгі роки.

Кварцові плити Laminam представляють собою композицію кварцу, сланцевої глини, гранітних порід і керамічних пігментів. Поєднання таких натуральних матеріалів забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики продукції. В процесі виробництва задіяні інноваційні технології. Гранули стискають спочатку, потім відбувається запікання плит при температурі 1220 градусів. Це забезпечує абсолютно рівну поверхню і зручність при нарізанні в різні розміри.

Плити Ламін застосовують для внутрішнього облицювання - підлог, стін, меблів, і зовнішньої - фасадів, терас, навіть басейнів. Також задіюються вони для оформлення підвіконь, стільниць інтер'єрів кухонь, ванних кімнат. Колекції облицювальних матеріалів розробляються дизайнерами з урахуванням модних світових тенденцій. Тому в асортименті можна побачити стильні сучасні моделі, представлені в 150 різних дизайнах, які імітують текстуру дерева, металу, каменю та ін.

Відмінні характеристики кварцових плит дозволяють успішно конкурувати з іншими оздоблювальними матеріалами - деревом, склом, каменем. Вони поєднують міцність з легкістю, і можуть використовуватися для облицювання різних поверхонь. Плити стійкі до впливу чистячих засобів, вони просто миються без ризику втрати кольору і пошкодження поверхні. У них немає часу, тому при контакті з водою не з'являється цвіль, грибки, бактерії.

Купити кварцову плитку Laminam пропонує у великому асортименті наш гіпермаркет. Ви зможете придбати потрібний облицювальний матеріал у віртуальній вітрині, легко вибравши модель за кольором, розміром.

Laminam
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду