Магазин меблів №1 в Києві
Обране

У НАС ЗАВЖДИ Є СВІТЛО. ПРАЦЮЄМО НА ГЕНЕРАТОРІ.
Оренда торгівельних площ
050-750-75-46, 050-462-27-71

Кутова кухня маленька

Сучасне рішення давньої проблеми: кутова кухня маленька

Обмежений метраж став наболілою проблемою не тільки в «хрущовках», часто вартість квартир в новобудовах знижують, урізуючи площу кухні, і кутова кухня маленька стає відмінною функціональною знахідкою. Приміщення навіть з мінімальною площею повністю використовується, при цьому набуває продуманий сучасний вигляд, комфорт і затишок. Такі моделі гарнітурів популярні і для великих приміщень, і для квартир-студій, оскільки максимально розвантажують простір.

Кутові кухні маленькі: вибрати чи ні

Вимагаючи мінімум площі, кутові кухні маленькі дозволять організувати простір з урахуванням особливостей планування. А розміщення предметів гарнітура уздовж стін додасть вигляду витонченості.

Переваги маленьких кутових кухонь:

  • побутова техніка (вбудована і звичайна) розміщується в гарнітурі;
  • приміщення зонується на місце для приготування їжі і зону для трапез;
  • підвищується зручність робочого процесу за рахунок трикутника плита-мийка-холодильник, коли все необхідне в межах витягнутої руки;
  • місткі кутові шафки розподіляються уздовж стін, не займаючи цінний метраж на підлозі;
  • дозволяють приховати систему вентиляції, водопровідні труби та інші комунікації;
  • зникає стомлююче захаращення і додатково з'являється простір.

Такий нестандартний гарнітур дозволить забути, як протискуватися між шафою, столом і тумбою. Але є і мінуси:

  • можуть не підійти типові гарнітури через особливості конкретного планування (нерівні стики, ніші або виступи);
  • незручно відкривати навісні шафки.

Зазвичай в комплект маленької кутової кухні входить 6-10 предметів, тому що якщо менше 6, то втрачається функціонал, а якщо більше, то модулі потрібно буде виготовляти зменшеного розміру, що знижує зручність їх використання.

Типи гарнітурів маленьких кухонь кутових

Найбільш універсальними є гарнітури у формі Г та L, які займають один з кутів і стіни, які до нього прилягають, звільняючи простір в центрі. Гарнітур у формі П займає дві протилежні стіни і ту, що знаходиться між ними, займаючи одночасно обидва кути. У П-подібному варіанті практично розмістити робочу зону перед вікном, можна зробити частиною гарнітуру барну стійку або півострів, але для вузьких приміщень такий тип не підходить.

Варіант кухні маленької кутовий з півостровом відмінно виглядає в квартирах-студіях, візуально зонуючи простір.

Де краще вибрати

У меблевому магазині «Форум» у Києві підібраний широкий ряд моделей від кращих світових і вітчизняних виробників і дизайнерів. Не обов'язково їхати  до столиці, можна купити онлайн вподобану модель гарнітура в інтернет-магазині меблів. Оперативна доставка по Києву та Україні.