Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00. Оренда торгівельних площ 050-750-75-46, 050-462-27-71

Класичні кухні кутові

Класичні кухні кутові: плюси та особливості

Класичні кухні кутові – зручний, практичний та привабливий варіант. Напрямок все ще користується попитом, тішить одночасно стриманістю та респектабельністю, приємно дивує аристократичною простотою. Розкіш матеріалів та скромність оформлення меблів – золота середина. Купити онлайн відповідні предмети меблів в Україні легко у магазині меблів за лояльними цінами та з доставкою по країні.

Переваги класичних кухонь кутових

Меблювання кухонного простору в стилі класика відрізняється прямолінійністю, чіткістю та строгістю форм, симетричністю, рівномірністю пропорцій, функціональністю, універсальністю. Класичні кухні кутові приємно вражають великою кількістю переваг:

  • меблі точно не набриднуть навіть через тривалий час, як може статися з яскравими аналогами;
  • простота підбору оздоблювальних матеріалів – вони мають бути натуральними, природними, якісними;
  • компактність та зручність, якщо порівняти з прямолінійними, острівними та іншими аналогічними варіантами;
  • крокова доступність будь-якого об'єкта на кухні;
  • організація «робочого трикутника» між мийкою, холодильником та плитою;
  • умовний поділ простору на обідню та робочу зони.

Особливості кутових класичних кухонь

Класична кутова кухня є стійкою і добротною конструкцією. Як основний матеріал використовують деревину. Альтернатива – МДФ, що імітує натуральне дерево, і це порадує більш доступною вартістю.

Кутові традиційні кухні постійно доповнюються декором – тиснення, дерев’яні вставки, вітражі, скло, дзеркала, патина. В оформленні доречні колони, що наголошують на красі класицизму. Класичні кутові кухні в меблевому магазині пропонуються у світлих відтінках – молочні, кремові, бежеві, білі. Рідше застосовують шляхетні темні.

Зовні класична кухня кутова виглядає просто та красиво. Вона може мати рівні сторони або бути Г-подібною, доповнюватись допоміжними предметами – барною стійкою, півостровом. У кутку зазвичай встановлюють мийку чи плиту залежно від переваг власника.

В інтернет-магазині меблів купити класичні кутові кухні буде простим завданням. Пропонується великий асортимент моделей за приємними цінами. Доступна доставка по Києву та Україні зручною транспортною компанією.