Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00. Оренда торгівельних площ 050-750-75-46, 050-462-27-71

Невелика кухня з островом

Витончена винахідливість невеликої кухні з островом

Функціональний кухонний стіл з полицями або тумбами, що встановлюється на віддаленні від кутового, П-подібного або прямого гарнітура доповнює його, надає місця для зберігання і додаткову робочу поверхню.

За і проти невеликих кухонь з островом

Свідчення на користь невеликих кухонь з островом вражають:

  • комфортно пити чай або каву чи влаштовувати перекус;
  • процес приготування їжі не заважає спілкуватися домочадцям (поки господиня біля плити, всі інші можуть сидіти поруч за чашкою чаю);
  • відмінне зонування для студії або суміщеної кухні-вітальні;
  • ергономічність і зручність, не доступні кухням без острівця (готувати легше, практично не доводиться робити зайвих рухів, адже все необхідне поруч).

Маленька площа не причина відмовляти собі в комфорті та універсальності сучасних меблів. Однак варто взяти до уваги мінуси, з якими можна зіткнутися, втілюючи задуманий дизайн маленької кухні з островом:

  • навіть найкомпактніший острівець займе від 1 до 3 квадратів площі приміщення;
  • не зможе замінити звичний і комфортний обідній стіл;
  • табуретки та особливо барні стільці для щоденного застосування більше приносять естетичну красу, ніж зручність;

Перш ніж зупинитися на конкретному варіанті маленької кухні з островом, фото якої запам'яталося найбільше, продумайте форму та габарити, щоб залишилося достатньо місця для проходу і можливості відкривати шафки гарнітура.

Маленька кухня з островом: дизайн

Остаточно визначившись на користь маленької кухні з островом, дизайн варто обміркувати ретельно. Сучасно та оригінально виглядають на острові:

  • варочна панель;
  • раковина;
  • барна стійка за рахунок широкої стільниці.

Щодо обладнання варочною поверхнею проблем зазвичай не виникає, просто підводиться до острова електрику. Складніше йде справа з витяжкою, оскільки підійде тільки підвісна модель. Важливо також продумати хороше освітлення.

Мийка доречно виглядає на маленьких кухнях з островом, фото таких моделей однозначно приваблюють. Тільки для типових міських квартир втілення проєкта пов'язане з труднощами підведення водопровідних труб, часто потрібно підняття рівня підлоги та установка спеціального насоса.

Ефектно виглядають на острівці шафи-вітрини або відкриті полиці, особливо обладнані меблевими світильниками. Оригінальною знахідкою будуть мобільні варіанти, на коліщатках (які можна при необхідності перемістити в кімнату) або засуваються.

Де краще замовляти

Довговічність невеликої кухні з островом безпосередньо залежить від якості матеріалів виготовлення. Найширший вибір моделей від визнаних світових і кращих в Україні виробників представлений в меблевому магазині «Форум» в Києві. Вподобану модель можна купити онлайн в інтернет-магазині меблів, де представлений весь асортимент з детальним описом. У найкоротші терміни здійснюється акуратна доставка по Києву та Україні.