Магазин меблів №1 в Києві
Обране

У НАС ЗАВЖДИ Є СВІТЛО. ПРАЦЮЄМО НА ГЕНЕРАТОРІ.
Оренда торгівельних площ
050-750-75-46, 050-462-27-71

Біла кухня
Буфет Бристоль
  • Новинка
  • Хіт продажу
Буфет Бристоль
Салон: Comodos
Є в наявності
100 100 грн. 143 000 грн

Біла кухня: універсальний вибір під будь-який метраж і стиль

Незалежно від планування, як в приватному будинку, так і в малометражці, біла кухня стане універсально правильним вибором. Властивість білого розсіювати світло та візуально розширювати простір є додатковими плюсами.

Кухня біла: за і проти

Під час вибору кольору для кухні варто взяти до уваги, що білий буде:

  • випромінювати чистоту, свободу, натхнення та гармонію;
  • ідеально поєднуватися з будь-якими кольорами і комбінаціями (що дає повну свободу під час вибору фурнітури, побутової техніки, посуду, декору і покриттів для підлоги);
  • підлаштованим під стиль (в класичному стилі – благородним, в хайтек – відсторонено холодним, в провансі – затишним, в гранжі – загадковим).

Однак кухня біла матова, як і глянцева біла ніколи не буде виглядати нудно та типово. За рахунок відмінної сполучуваності кольору досить просто замінити металеву фурнітуру на кольорову або скляну, щоб отримати абсолютно новий вигляд приміщення.

І глянець, і мат відмінно можна обіграти цікавими текстурами:

  • деревом та металом;
  • цегляною кладкою стін;
  • елементами декору зі скла та керамикі.

Також в залежності від форми приміщення біла матова кухня (як і глянцева) безпрограшні у вигляді лінійного гарнітура, кутового або острівного. Всупереч стереотипу, прибирання також спрощується. Гладку глянцеву білу кухню досить протерти мікрофіброю з мийним засобом, щоб видалити жир, з кухнею білою матовою сліди забруднень менш помітні.

До мінусів кухні білої глянцевою або матовою відноситься необхідність:

  • невідкладного прибирання (жир, крихти, розводи, пил впадають в очі);
  • придбання тільки якісних матеріалів (погана покраска зітреться, матеріали низької якості пожовкнуть або стануть блідими).

Колір різноманіттям своїх відтінків настільки багатий, що залишається тільки вибрати найбільш слушний або їх поєднання і насолоджуватися гармонією молочного, снігового, перлового, алебастрового, кремового, слонової кістки, аміантового білого.

Де краще кухню білу купити

Практичне рішення кухню білу купити ніяк не обмежує у виборі матеріалів (від каменю і дерева до ДСП або пластика). Втілити будь-які побажання в кращі якісні матеріали або вибрати готові дизайнерські варіанти виробів можна в магазині меблів «Форум» в Києві. Не обов'язково перебувати в столиці, весь асортимент легко купити онлайн в інтернет-магазині меблів. У зручному каталозі представлені докладні описи, дбайлива доставка здійснюється по Києву та Україні за тарифами перевізників.