Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 26 по 28 червня працює з 10:00 до 20:00

Блог

Сучасні тенденції на ринку керамічної плитки

18.07.2018

Слідуйте за актуальною тенденцією - інвестувати в сучасні види керамічної плитки. Це стильний, оригінальний гарний декор і це вірний спосіб створити свій унікальний інтер'єр.
Дизайнери 21-го століття, слідуючи сучасним тенденціям, розробляють легкі і високооктанові конструкції і моделі плитки.
Основний акцент приділяється зараз створенню колекцій чотирьох популярних типів дизайну плитки:
1. Плитка з яскравим барвистим принтом, в деяких південноамериканських колекціях представлені дуже строкаті забарвлення і художні композиції. Це свідчить про те, що прийшов час проявляти сміливість в дизайні і використовувати яскраві компоненти і забарвлення, як це пропонують, наприклад, студії з Сан-Пауло: Coletivo MUDA, Calu Fontes, Azulejaria Henrique і Alma a Lurca.
Декор з керамічної плитки від студії Coletivo MUDA
Плитка бразильського бренду Calu Fontes
2. Геометричний патерн з оптичними фігурами.
3. Античність в дизайні плитки.
Колекція Dante від іспанської фабрики Bestille. Плитка українського бренду Intercerama, колекція Emperador.
4. Імітація натуральних матеріалів - мармуру, слюди, онікса, дерева, а також стали.

Оформлення інтер'єру в натуральних відтінках продовжує залишатися класикою. Це вигідний варіант, тому що спокійні тони і імітація натуральних матеріалів заспокоює і є вигідним нейтральним фоном для предметів і аксесуарів інтер'єру.
Grand Palais - серія плитки в натуральних пастельних тонах від Kerama Marazzi.
Що вийшло з моди в сегменті керамічної плитки в 2018?
По-перше, - це мозаїка, а тренд оформляти всі в одному тоні витіснив поєднання великого розміру плитки з вузькими і кольоровими вставками у вигляді композиції. По-друге, все частіше використовують більш великі розміри плиток розміром 60 * 60 і більше. А по-третє, звичайно ж, плитка на червоній глиняній основі залишилася в минулому.
Якщо вибирати в будинок між керамогранитом і керамічною плиткою, то плитка цілком може підійти, різниця тільки в коефіцієнті зносостійкості: III - цілком гідна плитка, в тому числі і для підлоги, а IV і V - це керамограніт.

Поділитися: