Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Блог

Паскаль Граво - сучасні тенденції в дизайні

15.08.2018

Продовжуючи цикл статей про очікувані тренди у сфері дизайну в 2019 році імениті дизайнери дають свої прогнози. Сьогодні коментує це питання паризький дизайнер і архітектор, керівник агентства Elegance Intérieurs Паскаль Граво (Pascal Gravaud).


Розмиття кордонів між інтер'єром та екстер'єром

Навіть в умовах великого мегаполісу можна створити сприятливі умови для життя, оточуючи себе природними ландшафтами і компонентами, які виступають для нас джерелами натхнення і творчості.

Справа не тільки в кімнатних квітах і оранжереях, а в тому, що ми можемо оточити себе природною природою, тобто використовувати натуральні матеріали в обробці стін і підлоги, наприклад, слюду, мармур, сланець, камінь або натуральне дерево.

Сьогодні головний колір інтер'єру - екологічний зелений, який, так чи інакше, своєю різноманітністю натуральних відтінків перегукується з усіма фактурами і аксесуарами в декорі.
Класицизм - школа гарного смаку
Класична культура дизайнів інтер'єрів ще з часів Ренесансу заклала основи і є естетичним еталоном.

Благородність, витонченість меблів, точність і впорядкованість пропорцій і симетрія композицій - це і є вже створена людиною основа і баланс між красою дизайну і практичністю. Принципи, закладені в дизайні за Людовіка XIV, утворюють ансамбль сучасного ідеального простору.

Тому зараз ми бачимо відродження робіт майстрів по дереву та металу, червонодеревців, драпірувальників тканин, фахівців з молдингу і буазері, декораторів історичних стилів.

Інші ж дизайнери намагаються подолати класичні правила, відображаючи особисте сприйняття, смаки і свій шлях в ногу з часом, але вони цим самим продовжують шукати шляхи до гармонії.
Сучасний інтер'єр неможливий без драпірованого текстилю
Архітектор Паскаль Граво вважає, що повертається мода на драпірований текстиль в декоруванні інтер'єру.

 

Інтер'єр вілли в Бейруті для Ненсі Гебріел від дизайнера Грегорі Гатсереліа. Текстиль створює чуттєвість образів, передає потрібні кольори.

Яскраві фарби в інтер'єрі повинні замінити пастельні палітри

Яскраві кольори в інтер'єрі забарвлюють ваші події, ваше життя в цьому інтер'єрі, дарують емоції і натхнення, слідують і підкоряються тенденціям або, навпаки, своїми буйними фарбами суперечать установленим тенденціям.

Забудьте про бежеві нудні відтінки!

Захоплюйтеся красою золотих тонів, червоних, блакитних і вогненно-помаранчевих!

Поділитися:
Товари з вітрини