Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ "4ROOM" відкритий для відвідування з 1 травня 2021.

Блог

Markerad - колекція килимів на виставці у Швеції

31.07.2018

Компанія IKEA продовжує співпрацювати з дизайнерами художніх килимів, щоб проекти з цими килимами включити в свою нову колекцію Markerad, яку IKEA планує представити в 2019 році. На щорічному заході «День демократичного дизайну», яке відбулося в шведському місті Älmhult 7 червня 2018 року, компанія анонсувала деякі унікальні роботи. У представлених 12 різних несхожих один на одного килимах принти відображають те, що відбувається, якщо змішати багатовікові традиції виробництва гобеленів і килимів з світами моди авангарду, татуювання та скульптури. Килимки виготовлені вручну з вовни та інших натуральних матеріалів.
1. Нестандартний килим гігантських розмірів у вигляді товарного чека виготовив для ІКЕА дизайнер, який раніше працював зі співаком Kanye West. Virgil Abloh (Вірджіл Аблох) працює і над створенням серії предметів меблів для робочого кабінету Off-White, а також шафами і стільцями, які також стануть колекцією ІКЕА.
2. Другим гідним килимом ІКЕА порахувала килим з гірським альпійським ландшафтом і написом про завантаження програми також дизайнера Вірджіла Аблоха. «Я хотів, щоб люди іронічно ставилися до традиційних меблів, а вітальня повинна бути демонстраційним залом, а не просто місцем, де ви сидите», - сказав Аблох.
3. Дуже зворушливий і оптимістичний принт килима під назвою «Рай» від британського дизайнера Крейга Гріна, в якому зображені два птахи яскравого забарвлення.
4. Дизайнерський дует Chiaozza, заснований в Брукліні, прикрасив килим мультяшними комашками і рослинами. Креативний лідер IKEA Хенрік Міст вважає, що такий килим стане яскравим акцентом будь-якого інтер'єру і що такий необов'язково класти на підлогу, можна і повість на стіну як яскраве твір мистецтва.
5. Японський художник Мисак Кавай, відомий своїми дизайнами з грайливими і барвистими візерунками, створив різнобарвний килимок з сімейством тварин. «Мені не подобаються правила - я граю з матеріалами і простими формами і додаю до них щось приємне. Я вважаю, що потрібно зберегти цих фантастичних кішок, про це може почати замислюватися кожен », - сказав Кавай.
6. Французький художник-татуювальник Супакіч і його килим.
7. Дизайн килимка Seulgi Lee складається з трьох простих геометричних фігур і підійде для інтер'єрів у стилі модерн, хайтек, ар-нуво і інших.

Поділитися:
Товари з вітрини