Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Блог

Латунь в інтер'єрі

25.09.2018

Латунь останнім часом все частіше використовується в сучасних інтер'єрах як матеріал для меблів, декору і світильників, а також для фурнітури кухонної техніки і деталей сантехніки. Латунь - це багатокомпонентний сплав міді, візуально схожий на бронзу, але більш гнучкий, завдяки чому приймає потрібні форми і легко забарвлюється. Латунні елементи створюють в інтер'єрі імітацію бронзи і золота. Володіючи багатьма достоїнствами, включаючи в тому числі і привабливим виглядом з теплою колірною гамою, латунь поступово витісняє не тільки інші метали в інтер'єрі, але і такі матеріали, як камінь, кераміку і полікарбонати. Скульптура, дизайн Клод і Франсуа-Ксав'є Лаланн (Claude & Francois-Xavier Lalanne) 1964р.
Латунь - невід'ємний атрибут і складова частина ретро-дизайну приміщень, а також кількох стилів інтер'єру: арт-деко, лофт, готика, прованс і класичного бароко.
Латунь в поєднанні з іншими компонентами декору також прекрасно прикрасить і кімнати, оформлені в стилях шале, Шеббі-шик і еклектика. У своїх еклектичних інтер'єрах відомий американський дизайнер Келлі Уестлер завжди використовує меблі і декор з латуні.
Колекція меблів ручної роботи з лавки, кавового столу і табуретів від паризької дизайнера Bina Baitel була представлена ​​в Palazzo Delle Stelline під час Міланського Тижня Дизайну та нагороджена численними французькими та світовими нагородами в області мистецтва, архітектури і дизайну. Паризький дизайнер використала тонкі стрижні з латуні для створення геометричних форм і мінеральних текстур, як якщо б вони були коштовним камінням. Верх бічного столу оброблений блакитним мармуром, а сидіння покриті тканцовой тканиною і кашеміром.
У сучасному світі дизайну з'явилося стійке поняття «рустикального стилю», в якому відображені натуральні матеріали нарочито грубим дизайном. Це робиться для того, щоб підкреслити їх екологічність в інтер'єрі. Великі, візуально ніби тільки спиляні бруси столів, велика різьблення меблів, необтесані пласти мармуру на каміні створюють антураж еко-стилю, а латунь доповнює цей список як фактурний матовий метал.
Світильник з латуні, дизайн Ніки Зупанк, випускниці Люблінської Академії Дизайну в Словенії, що співпрацює зі світовим брендом Moroso.

Люстра з бірюзового скла і латуні, дизайн Hans Agne Jakobsson.
Європейські виробники кухонних змішувачів для мийки все частіше стали випускати моделі саме в латунном виконанні. По-перше, такі крани чітко підкреслюють класичний стиль кухні, нетривіально виглядають в інтер'єрі, а по-друге, адже це практичний і довговічний матеріал, який не темніє і не окислюється при попаданні води.

Вдалий вибір чорного кольору для змішувача на кухні, таким чином латунь підкреслює стильний і сучасний дизайн кухні.

Поділитися:
Товари з вітрини