Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Блог

Як зробити вбиральню в квартирі

05.06.2018

У сучасних інтер'єрах все частіше віддають перевагу вбиралень кімнатах як альтернативі стінок, комода і великогабаритним шаф. У такого рішення є вагомий аргумент - це збереження вільного простору. Сьогодні є велика кількість вбиралень систем, за допомогою яких ви зможете з легкістю організувати гардеробну кімнату як на 3-х, так і на 30 квадратних метрах. У статті ми дамо декілька порад, які вам можуть допомогти самим успішно спроектувати гардеробну кімнату.
По-перше, потрібно вибрати місце під ваш майбутній гардероб. Якщо у вас велика площа квартири і є окрема незайнята кімната, то це буде просто. Але що робити, якщо у вас малогабаритна квартира? В такому випадку є кілька рішень. Спочатку ви можете задіяти порожню комору або нішу. Якщо вони зайняті, то ви можете просто відокремити один з кутів кімнати під гардеробну, а якщо кімната прямокутна, ви і зовсім можете «відкусити» частину кімнати, перегородивши її і створивши окремий простір.
По-друге, потрібно створити дизайн-проект гардеробної кімнати. При плануванні бажано врахувати всі нюанси і деталі: освітлення, стилістика кімнати, площа приміщення, кількість речей, матеріали та фурнітуру для вбиральні. Зробіть кілька ескізів з різним наповненням і обговоріть їх з друзями і фахівцями.
Тепер можна приступити до створення кордонів вашого гардеробу. Багато хто віддає перевагу гіпсокартонних перегородок. Також вдалим рішенням буде використовувати для нових стін матове скло, а ті, хто не хоче обтяжувати простір додатковими перегородками, можуть відокремити гардеробну шторами з щільною тканиною або ширмою. Якщо ви за вдачею педант, то можете і зовсім залишити гардеробну відкритою, умовно відокремивши її від основного приміщення комодом або елементом м'яких меблів, але в такому випадку вам доведеться дотримуватися ідеальний порядок на полицях, тому що всі ваші речі будуть виставлені напоказ.


Тепер потрібно підібрати наповнення вашої гардеробної кімнати. Її можна підібрати з готових рішень в меблевому магазині або виготовити за індивідуальним проектом. У будь-якому випадку невід'ємними елементами комплектації повинні залишитися багаторівневі штанги для одягу, яка буде розвішувати на плічках, відділення для спідниць і брюк, закриті висувні ящики, полиці під взуття, стелажі і гачки.

Існує три основних форми розміщення полиць і стелажів в гардеробній: Г-образно, П-образно і паралельно.
Для зручності відразу розділіть гардеробну на умовні зони: нижню (висота до 600 мм від підлоги), середню (висотою від 600 мм до 2000 мм) і верхню (від 2000 мм до 2500 мм).
У нижній зоні ви зможете зберігати взуття, побутову техніку та інструменти. У середній можна розмістити повсякденний одяг: сукні, костюми, сорочки, ремені, рукавички, капелюшки і т.д. А у верхній зоні - розвісити внесезонную одяг і речі, які ви рідко використовуєте.

І найголовніше - створюйте в гардеробній відчуття затишку і гармонії. Купіть додаткові аксесуари: пухнастий килим, дизайнерські скриньки або нестандартні коробки для зберігання речей. Вдалим рішенням буде розвісити речі за кольорами або стилям і зробити акцент на предметах в гардеробі, які вам найбільше подобаються, це може бути колекція туфель або вантажних капелюшків.

Поділитися: