Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Блог

Індустріальний стиль в інтер'єрі

10.02.2018

Сьогодні ми познайомимо вас з досить молодим стилем, який зародився в США в 90-х роках ХХ століття. Індустріальний стиль або як прийнято його називати індастріал з'явився внаслідок стрімкого розвитку міст. Влада змушували переносити заводи і фабрики на околиці міст, а в центрі залишалося багато занедбаних нежитлових будівель. Через вигідного розташування, природно, з'явилися зацікавлені підприємці, які хотіли привести ці приміщення в належний вигляд.


Перший час в таких будівлях облаштовували клуби, галереї сучасного мистецтва або торгові приміщення. Індастріал відповідав духу того часу як ніякий інший стиль, бунтарський стиль як би кидав виклик традиційному гламурному суспільству своєю відкритістю і відвертістю. В індустріальному стилі нічого не маскується, відкрита проводка, комунікації і труби, стіни залишають в первозданному вигляді без обробки, іржа навмисно підкреслюється, а старі предмети мінімально декорують і стають яскравими акцентами в інтер'єрі.

Індастріал швидко завоював любов прогресивної молоді і привернув увагу авторитетних архітекторів і декораторів. На сьогоднішній день цей стиль відомий по всьому світу і активно використовується дизайнерами для створення модних інтер'єрів.

Стиль індастріал вимогливий до розмірів приміщення, ідеально підійде відкритий простір в стилі лофт від 200 квадратних метрів. Необхідно дотримати основні атрибути стилю - це високі стелі і величезні вікна, через які в приміщення повинно проникати багато сонячного світла. Якщо вам сподобався цей стиль, але у вас невеликій площі міська квартира, ви можете використовувати окремі характерні елементи стилю в оздобленні або предметах декору, наприклад, такі як декоративний цегла, фотошпалери з імітацією бетону або аксесуари, характерні для промислових будівель.


Деякі ключові особливості стилю:
1. Основні матеріали в інтер'єрі: бетон без додаткової обробки, зістарений цегла і необроблене дерево;
2. Меблі з металевих конструкцій, бетону і скла. Для м'яких меблів в якості оббивки використовується состаренная шкіра;
3. Великий відкритий простір, без зайвого декору;
4. В якості декору використовують екстер'єрні атрибути: вивіски, вуличні ліхтарі, дорожні знаки;
5. Основні кольори: сірий, білий, рудий, бежевий, чорний, синій. Як правило вибирається один або два кольори, в яких оформляється все приміщення.

Якщо ви прихильник м'якої затишної атмосфери, спрямованої на розслаблення, то стиль індастріал не для вас. Стиль більше підійде для прогресивної молоді або людей творчих професій, так як він спонукає до активних дій і розвиває креативне мислення. Якщо вам сподобався індастріал, рекомендуємо познайомитися і з схожими за духом стилями - лофт і гранж .

 

Поділитися:
Схожі статті