Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ "4ROOM" відкритий для відвідування з 1 травня 2021.

Блог

Декоратор Білого Дому Майкл Шон Сміт

09.01.2018

Майкл Шон Сміт став всесвітньо відомим дизайнером інтер'єру після того, як оформив дизайн Білого Дому для Мішель і Барака Обами.
Уродженець Лос-Анджелеса насправді довго йшов до свого успіху, він почав вивчати мистецтво в Коледжі мистецтв і дизайну Отіса в США, а потім продовжив свій розвиток в Лондонському музеї Вікторії і Альберта. Захопившись магією антикваріату, кілька років він разом з гепом Дуренбергером вникав в історію мистецтв і особливо відмінності і втілення різних стилів розкішних інтер'єрів.

По поверненню, заснувавши свою дизайнерську студію Michael S. Smith Inc в Каліфорнії, Майкл почав розвивати свій стиль дизайну з акцентом на поєднання модерну і класицизму з високими технологіями. А ще через кілька років знайшов свій неповторний почерк в дизайні інтер'єру, вплітаючи в неокласичні простору етнічну культуру. Так, в його роботах часто можна зустріти екзотичний шинуазрі в акомпанемент класики, при цьому не будуть помітними, але будуть доповнювати такий інтер'єр вишукані предмети антикваріату. Він також поєднує з модерном марокканські килими і грузинські вази і може створити на перший погляд просте простір, оформлене простий класичними меблями з оббивкою з дорогих тканин, але при цьому воно буде дуже комфортним і затишним, як, наприклад, і є відтворений їм інтер'єр Білого Дому .

Президентський Будинок США займає 7,2 га, в ньому 6 поверхів, включаючи 2 підземних і 132 кімнати. Побудований як президентська резиденція в 1800 році Джорджем Вашингтоном, якому так і не судилося в ньому пожити, Капітолій, змінивши 40 президентів, міняв і внутрішній вигляд своїх інтер'єрів. Білим Домом він став називатися тільки в кінці 20-х років минулого століття після того, як стіни з піщанику, захоплені випадковим пожежею, були під керівництвом архітектора Хобенса відреставровані пофарбовані в білий колір.


Важливим внеском в інтер'єр Білого Дому стала робота Кеннета Блесінгейма. Він майстерно оформив президентську резиденцію в вікторіанському стилі, в такому інтер'єрі довелося пожити сім'ї Буш.Для оформлення переваг і смаків подружжя Обама був запрошений дизайнер Майкл Шон Сміт, який в 2010 році представив на перший вид простий, але елегантний інтер'єр Білого Дому, вражаючий добре підібраними добротними тканинами і дорогими меблями з різних колекцій, наприклад килим ручної роботи з відомими висловами Джона Кеннеді і Мартіна Лютера Кінга, індіанські кошика, журнальні столики з рідкісного мінералу - слюди, родовище слюди преімущственно знаходиться в Росії.


Зараз Майкл Сміт проживає в Мадриді, випускає під своїм брендом ексклюзивні колекції предметів декору і декорує будинку голлівудських зірок і політиків.

Створені ним інтер'єри постійно публікуються в найпрестижніших журналах про дизайн інтер'єрів, таких як «Elle Decor», «House Beautiful» та інших.

Поділитися: