Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Skandi Wood

Всі товари салону
Телефон
(068) ХХХ ХХ ХХ показати
Разміщення:
-1 поверх / 141 місце Показати на схемі
Рейтінг:
Відгуки(0)
Skandi Wood

Магазин меблів Skandi Wood пропонує великий вибір предметів інтер'єру для приміщень різного призначення. Для магазину важливо, щоб клієнти відчували позитивні емоції від якісних меблів, а також комфорт від самого процесу їх вибору, замовлення та придбання.

Компанія Skandi Wood - це український виробник меблів в стилі «Лофт».

При виготовленні меблів компанія Skandi Wood використовує лише натуральні та екологічно чисті матеріали високої якості. Щоб створити такі вишукані меблі, потрібно мати надзвичайну фантазію та талант. Тому команда Skandi Wood складається із справжніх професіоналів, кожен проект - це індивідуальне рішення, кожен предмет інтер'єру - створені руками елементи меблів в неповторному та єдиному екземплярі. 

Чому обирають Skandi Wood: всі вироби виготовляються якісно та надійно, тому слугуватимуть вам багато років; за функціональність, якій приділяється багато уваги, адже  облаштоване меблями Skandi Wood приміщення буде практичним та комфортним; магазин Skandi Wood пропонує меблі як для житлових приміщень, так і для офісних. Унікальні меблі, які будуть гармоніювати у будь-якому інтер’єрі; в магазині можна отримати гарантію на меблі, поради по догляду і необхідну інформацію про виріб; Skandi Wood здійснює доставку по всій Україні і за кордон; ціна продукції компанії доступна кожному і абсолютно виправдані досконалою якістю товару.

Додати відгук
Поставьте оцінку за 5-ти бальною шкалою
5
Залишаючи відгук, я приймаю умови користувальницької угоди