Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 без вихідних.
Тільки з питань оренди 050-750-75-46

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Ворсисті килими (shaggy)

Як вибрати ворсистий килим

Сьогодні інтернет-магазин меблів в Україні пропонує користувачам купити килим ворсистий та інші моделі. Вони представлені різноманітністю матеріалів та декоративних елементів, завдяки чому можна доповнити будь-який інтер'єр. Магазин меблів пропонує прийнятні ціни, які залежать від матеріалу та розміру виробу. Тут же можна підібрати якісні килими шаггі будь-якого виду.

Чому варто купити килим ворсистий: переваги

Сучасний інтер'єр відрізняється простотою та великими просторами. Таку порожнечу можна добре доповнити, якщо килим ворсистий купити. Покриття з високим ворсом підкреслюють оригінальність інтер'єру кімнати, мають відмінну звукоізоляцію і добре зберігають тепло. Більше того, такі вироби приємні до шкіри. Їх по-іншому називають килими шаггі, у них довжина ворсу може досягати до 7 см. Їх прийнято стелити у просторі вітальні, спальні та дитячі. Купити килим шаггі у Києві можна за прийнятними цінами. Такі вироби мають ряд переваг:

  • натуральні матеріали, які не викликають алергію;
  • килими шаггі мають брудовідштовхувальну властивість;
  • мають антистатичні властивості;
  • поглинають надмірну вологу з повітря.

Купити онлайн можна покриття з будь-яким довгим ворсом, проте від цього залежатиме і вартість.

Купити ворсистий килим: як підібрати

Перш ніж килим ворсистий купити, важливо підібрати найбільш підходящу під інтер'єр модель. Меблевий магазин онлайн дозволяє вибрати варіант від найбільш популярних виробників. Шаггі виготовляють із різних матеріалів, як синтетичних, так і натуральних. Якщо буде вирішено купити ворсистий килим із природної сировини, потрібно бути готовим до того, що вартість буде вищою. Однак такий виріб не викликатиме алергію і краще зберігає тепло. Найбільш популярним синтетичним матеріалом є нейлон та акрил, а з натуральних – бавовна та шерсть.

Якщо у квартирі чи будинку ламінат, то найкращим рішенням буде придбання покриття з гумовою зворотною стороною. Такі найчастіше представлені в штучних виробах, а ось для натуральних використовують бавовняну тканину. На сайті представлені якісні моделі, як однотонні, так і з невигадливими візерунками. Купити килим шаггі можна віддалено через інтернет, обравши за допомогою фільтрів, що цікавлять, в каталозі. Також можлива доставка по Києву та Україні.