Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Форми
Вовняні килими
Килим ORGU KILIM 1 GREEN
Салон: Rubin Carpet
Наявність
Килим Kayi 04 gold
Салон: Rubin Carpet
Наявність
12 000 грн
Килим Arguto 170/240 multi
Салон: Sophie Decor
Под заказ
Килим KIREMIT KILIM B 10 BEJ
Салон: Rubin Carpet
Під замовлення
Килим LOOM LORI 132 GRI
Салон: Rubin Carpet
Наявність
Килим Kayi 04 mavi
Салон: Rubin Carpet
Наявність
12 000 грн
Килим Furbo 200/300 жовтий
Салон: Sophie Decor
Наявність
19 799 грн
Килим KIREMIT KILIM B 01 BEJ
Салон: Rubin Carpet
Наявність
Килим LOOM LORI 97 KAHVE
Салон: Rubin Carpet
Наявність
Килим з натурального хутра
Салон: Virgo Style
Під замовлення
Килим Catania 170 240 біло чорний
Салон: Sophie Decor
Наявність
17 289 грн
Килим Freya 200/300 сірий
Салон: Sophie Decor
Наявність
16 629 грн

Декілька причин килим вовняний купити в 4ROOM

Інноваційні типи волокон для килимів з'являються регулярно, проте десятки років килим вовняний купити прагне більшість клієнтів. Перевага матеріалу – натуральність, екологічність та універсальність, що дозволяє використовувати його в якості основи для доріжок, настінного та підлогового покриття. Тонка нитка ручного або машинного виробництва дає можливості для створення авторських робіт, тому купити вовняний килим можливо в оригінальному дизайні, різного кольору та, принтів, а по висоті ворс іноді сягає 7 сантиметрів.

Вовняний килим купити в Києві: від чого залежить ціна

Вирішуючи вовняний килим купити у Києві, клієнти звернуть увагу на діапазон цін на продукцію. На вартість впливає низка факторів, з якими варто визначитися ще до того, як купити онлайн товари для дому в Києві. Вартість варіюється залежно від складу матеріалу та способу виробництва. Шерсть використовується козяча, овеча, верблюжа, з молодих особин та дорослих, а у виготовленні застосовуються кілька технологій.

Цінова категорія в Україні залежить від країни-виробника, до дорогих належать американські та європейські вироби, доступні за вартістю китайські. Якщо цікавить килим ручної роботи – це, як правило, турецький або індійський виробник.

Серед інших критеріїв вибору – щільність та висота ворсу, тип обробки та застосування барвистих матеріалів. При бажанні купити вовняний килим у Києві покупці визначаються з розмірами та формою: круглі великі моделі найдорожчі.

Де купити вовняні килими в Києві?

Меблеві магазини пропонують вовняні килими, акцентуючи увагу на їх привабливих практичних властивостях:

  • тривалий термін експлуатації – до 50 років при правильному догляді;
  • стійкість до займання: повільніше тліють, ніж інші вироби;
  • екологічність та натуральність складу;
  • вологість не тільки не псує якість, але й регулюється за рахунок поглинання.

Моделі мають приємну фактуру, яка за підтвердженням вчених, позитивно позначається на самопочутті та психічному здоров'ї. У кімнаті зберігається сприятливий температурний режим, а шляхетність відтінків забезпечує затишок та гармонію в приміщенні.

Інтер'єр кімнати може змінюватись, але плюс вовняних виробів у тому, що вони не вийдуть з моди. Класика у східному, європейському та інших виконаннях поєднується з лофтом, еклектикою, вінтажем, надаючи кімнаті яскравих дизайнерських акцентів.

Щоб купити товар у магазині меблів, обирайте надійного продавця, на сайті якого представлено опис товарів та умови угоди. Інтернет-магазин меблів 4ROOM – це варіація асортименту, кольорів та цін, доступна доставка по Києву та Україні. Клієнту достатньо оформити заявку на покупку, обравши слот у розділі магазину. Знайдіть оптимальний варіант, скориставшись фільтрами на лівій панелі сторінки.