Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Lapitec

Офіційний салон:Lux Mobili

Кухонні стільниці Lapitec - це сучасні стильні, надійні, практичні і довговічні рішення для кухонь. Вони робляться з натурального екологічного матеріалу, який володіє високими експлуатаційними характеристиками. Він міцний, стійкий до зовнішніх пошкоджень, добре зберігає колір і бездоганність текстури. Для його виробництва використовується технологія, яка застосовується і для виробництва зубних протезів.

Стільниці Lapitec можна використовувати не тільки на кухнях, але і в самих різних дизайнерських проектах, де потрібно зробити естетичні акценти в декорі, щоб привернути до них увагу. Різноманітність розмірів плит дарує свободу в створенні різноманітних стильових проектів. Адже них не потрібно виконувати стикування, різання, що забезпечує можливість для втілення креативних художніх задумів. Крім того, плити з спеченого каменю Лапітек використовуються не тільки для потреб сучасних кухонь, а й для оздоблення меблів, боковин ящиків і всіляких поверхонь, де потрібно стійкість до впливу високих температур. Великі формати плит дають можливість конструювати складні форми.

Lapitec - плити, які представляють собою спечений камінь, який має форму великих плит і забарвлення по всій товщині. До переваг їх відносять в першу чергу зносостійкість, на них не так швидко утворюються подряпини. Залишаючись несприйнятливим до механічних впливів, вони при цьому залишаються зовні привабливими. І все завдяки різноманіттю різних колірних варіацій оздоблень. Велика палітра обробок і кольорів дозволяє вибирати найбільш вдалі дизайнерські рішення для інтер'єру. Наприклад, моделі Vesuvio, Satin і Lux найбільш популярні у споживачів. Їх використовують для виготовлення кухонних стільниць, зовнішніх ящиків та ін .. Також серед переваг плит потрібно відзначити те, що вони не піддаються впливу хімічних речовин, не вбирають вологу, оскільки не мають часу і не горять. Вони дуже прості в догляді, їх легко очистити теплою водою. Також плити мають антибактеріальні властивості, що дуже актуально для кухонь.

Стільниця lapitec завжди виглядає презентабельно, солідно. Її важко пошкодити, досить складно забруднити. Яка б рідина не була пролита на неї: кава, вино, хімічні речовини, поверхня буде швидко очищена. До того ж, спечені плити не вицвітають, їх не зруйнувати під впливом сонячних променів. Стільниці також мають високу стійкість до впливу не тільки високих, але і низьких температур, несприятливих погодних умов, ультрафіолетового випромінювання. Все це робить такі вироби оптимальним облицювальним матеріалом, який можна використовувати не тільки для внутрішнього, а й зовнішнього застосування. Наприклад, стільниці Лапітек використовуються для літніх відкритих майданчиків і барбекю.

Стільниці приваблюють не тільки різноманітністю кольорів і фактур. В асортименті компанії-виробника запропоновано великий вибір рельєфних поверхонь, що дозволяє створювати оригінальні інтер'єрні рішення.

Купити камінь, стільниці lapitec Ви можете в різноманітному асортименті в нашому гіпермаркеті.

Lapitec
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду