Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Jacob Delafon

Офіційний салон:Wellco

Jacob Delafon займає провідні позиції з виготовлення змішувачів, аксесуарів і санкераміки в Європі і світі. Компанія спочатку свого шляху займалася виготовленням сантехнічних виробів з емальованим покриттям. Через деякий час вона запустила виробництво санфаянса, і поступово асортимент значно розширився. Сьогодні під маркою бренду проводиться не тільки сантехніка, але і аксесуари для ванн.

. Філософія бренду виражається в поєднанні інноваційних технологій з оригінальним дизайном. Тому компанія постійно працює над вдосконаленням своїх виробів і створенням елегантного сантехнічного обладнання для ванн. Використання сучасних технологій і останніх тенденцій дизайну дозволяє виробляти керамічні вироби та меблі високої якості. Компанія реалізує в життя інноваційні ідеї, постійно шукаючи нові стилі і форми, які дозволяють створювати унікальні, надійні, міцні, довговічні вироби для ванних

Дизайн сантехніки Якоб Делафон продуманий і бездоганний. У кожній колекції кераміки і аксесуарів завжди проглядається індивідуальність і впізнаваний стиль. Елегантна частота ліній, плавність вигинів і відмінну якість матеріалів, дозволяють створювати прекрасну атмосферу у ванній, яка має до розслаблення.

Сьогодні сантехніка Jacob Delafon - це розкішний вибір самих різних дизайнерських рішень для сучасних ванн- від сантехніки до меблів. Завдяки чому можна повністю облаштувати повністю з максимальним комфортом. Для виготовлення продукції в компанії враховує фактори життєдіяльності людини. Тому в колекції справі є продукція для дітей, літніх людей та інвалідів. Вона також вміло поєднує сучасні ноу-хау і старовинні традиції. Тому її продукція відрізняється індивідуальним характером і неймовірною комфортабельністю, даючи можливість людям насолоджуватися життям і затишком в житло.

Купити сантехніку Якоб Далафон можна в гіпермаркеті 4room.

Jacob Delafon
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія