Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Блог

Популярні стилі кухонь

11.08.2018

Який стиль вибрати для кухні, щоб вона була оригінальна і модна, і при цьому залишалася зручна і функціональна? У сьогоднішній нашій статті ми розповімо вам про 3-х цікавих стилі інтер'єру для кухні, які ви можете реалізувати для своєї кухні.

1. Сільський стиль
Цей стиль вибирають шанувальники затишної домашньої атмосфери, багато в чому нагадує сільський будинок їхніх бабусь і дідусів або дачний котедж поблизу лісу. У такому інтер'єрі хочеться безтурботно по-дитячому пити молоко на грубій лаві, слухати спів птахів за вікном і дивитися, як бабуся пече пиріг.

Сільський стиль кухні маєтку актора Кіта Харінгтона, що грає Джона Сноу в фільмі "Ігри Престолів".
Стилістику такої кухні часто називають стилем прованс, шале, а також кантрі.

Великою перевагою такого стилю стане не тільки візуально створена сільська картинка, а використання натуральних матеріалів в обробці і декорі такого стилю. Виглядають спочатку як прості, часом необтесані грубі дошки, на справді, це спеціально підібрані матеріали для меблів в сільському стилі, найчастіше з натурального дерева.

На фото представлено інтер'єр кухні паризької квартири дизайнерів Патрика Жиля і Доротея Буасье. Стиль такої кухні практичний і унікальний, дерево добре доповнює мармур, цегла, камінь і інші натуральні матеріали, при цьому можна легко підібрати декор в такому стилі - підійдуть будь-які збиті з дерева місткі шухлядки і плетені кошики.
2. Поп-арт
Поп-арт - це ретро стиль, про який ми писали докладніше в попередній нашій статті. Здавалося б, невже він підійде і для оформлення кухні?

Господиня квартири з США, штат Массачусетс демонструє якою яскравою і оригінальною може бути кухня, якщо грамотно підійти до поєднання деталей. Поп-арт любить поєднання барвистих квітів, - соковитий блакитний, червоний і жовтий створять кінематографічну атмосферу.

Якраз в цьому і є перевага цього стилю - необов'язково використовувати натуральні дорогі матеріали, а досить продумати колірні рішення і обіграти це, як початкову задумку.

3. Витончений класичний стиль

Хочете втілити фантазії про красиві італійські кухні в величному парадному стилі, при цьому, щоб вона була комфортною і практичною? Тоді оформлюйте кухню в традиційному класичному стилі. Незалежно від модних трендів, класичний інтер'єр завжди буде зберігати свої провідні позиції.

Класика допускає наявність витончено оформлених кухонних скриньок, масу шафок і поличок, що буде зручно і практично будь-якій господині. При цьому в класичному стилі цілком уживається сучасна кухонна техніка, оснащена кухонними приладами останніх технологій, і історичної епохи меблі з різьбленням по дереву.

Звичайно ж, для того, щоб оформити кухню в класичному стилі, як бароко або ренесанс або ампір, потрібно досить відповідально підійти до вибору фурнітури та матеріалу, але результат виправдає себе. Ви отримаєте стиль інтер'єру, завжди гармонійний і затишний для своїх господарів.

 

Поділитися: