Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Блог

Як правильно розвісити картини і фотографії

11.12.2017

Незалежно від того, надрукований на поліграфії пейзаж або олійний живопис на полотні, ваша фотографія або вишивка з аплікацією під склом - це все одно буде картина, чудовий елемент декору, який доповнить і прикрасить будь-який інтер'єр.

Картини і фотографії будь-якої колірної гами будуть виграшно виглядатиме на однотонних стінах, бажано пастельних і білих відтінків. Більш того, картини оптично подовжать приміщення, якщо будуть розташовані симетрично кілька штук в ряд або трохи візуально збільшать стелю вертикально при розташуванні картин від низу до верху.


Також потрібно пам'ятати про те, що великі картини в маленькій кімнаті виглядають громіздко і часто не вішаються з тієї причини, що великі картини можна розглянути тільки на віддаленій відстані, якщо нікуди відійти їх вивчити, сенс картин втрачено. Оптимальний варіант - в маленькій кімнаті повісити групу маленьких картин різної форми або горизонтально в ряд або хаотично до самої стелі, тим самим виділивши якусь одну переважну стіну. Зараз стало популярним змішувати фотографії з картинами на принті і авангардними малюнками, змішувати різні стилі з різними розмірами рамок. Щоб хаотичність все ж виглядала органічно, пропонуємо дотримуватися цих схем розміщення на стіні:


Щоб повісити на стіні композицію з декількох картин або модульні картини, слід розташувати в самому центрі найбільшу за розмірами або найяскравішу картину, а з боків від неї вже ті, які трохи менше розмірів і не такі помітні. Решта розташовуються за розміром так: велика розташовується трохи вище, ніж менша.

Ще кілька цікавих варіантів як можна розвісити картини або фотографії:
- у вигляді піраміди;

-- сходинками, кожна наступна картина вище попередньої, оптимальне розміщення такого варіанту над сходами або в передпокої;

- екстравагантно у вигляді банта, сердечка або метелики;
- картинна галерея чіткої прямокутної форми з симетичним розташуванням картин, тут потрібно враховувати що музейне правило працює тільки тоді, коли картини розміщені в 2/3 площинах стіни на досить високому відступі від підлоги, мінімум 1,5 метра від підлоги до середини самого нижнього полотна;

- у вигляді святкової гірлянди, прикрашеної фотографіями на прищіпках, гармонійно виглядатиме над диваном, ліжком, журнальним столиком;

- хаотично навколо якогось символічного і великого розмірами предмету, наприклад, навколо дзеркала, навколо годинника, навколо вазону з квітами або навколо статуетки;
- використовувати підсвічування під кожною картиною;
- оригінальною ідеєю є розмістити на стіні тонкі полички, на які виставити кілька фотографії або картин, наприклад, в передпокої або вітальні.

Будь-який спосіб розміщення картин, який ви виберете, буде вдалим, якщо це буде робити ефектне враження на вас, тому що ці картини або фотографії будуть цінними для вас, будуть дійсно подобатися. Ми висвітлили тільки деякі способи розміщення картин, фантазуйте, експериментуйте і створюйте свій рецепт успіху.

Поділитися:
Товари з вітрини