Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ "4ROOM" відкритий для відвідування з 1 травня 2021.

Блог

Дизайн квартири-студія, поради щодо оформлення

19.02.2018

Невеликі квартири-студії площею до 40 квадратних метрів популярні в усьому світі, і в Україні в тому числі. Квартира студія - це вдале рішення, коли житло розраховане на пару чоловік. Поєднання площі дозволить з двох маленьких приміщень отримати одне велике відкритий простір.

При створенні дизайну інтер'єру квартири-студії важливо акцентувати увагу на зоні відпочинку. Для цього, можна підібрати яскраві кольори для оббивки дивана і крісел, на підлозі покласти шкуру замість килима, а в нішах розставити різнокольорові предмети декору.

А ось кухню краще спроектувати менш яскравою і помітною, для цього використовуйте в оформленні нейтральні тони, підберіть кухонний гарнітур з гладкими глянцевими фасадами. Щоб зберегти загальний дизайн кухні, від ручок і зовсім варто відмовитися, для відкриття дверей можна використовувати фасади з фрезеруванням під ручки, приховані профілю або систему Push up, тоді дверцята будуть відкриватися після простого натискання на фасад. Для того, щоб навісні ящики здавалися менш помітними, робіть їх розмірами під саму стелю. У кухні переважно використовувати вбудовану побутову техніку, щоб її можна було приховати за фасадами.

Але не забувайте, інтер'єр повинен виглядати як єдине ціле, а цього ефекту можна домогтися за допомогою оздоблювальних матеріалів, кольору і декору. Наприклад, в кожній із зон можна використовувати для окремих елементів однаковий колір. Так як головне завдання зберегти місце, не використовуйте громіздкі перегородки або стелажі, відокремте кухню від вітальні барною стійкою і використовуйте в цих двох зонах різне покриття для підлоги.

І головна порада! Якщо ви вирішили самі спроектувати дизайн квартири без залучення професійного декоратора, перед тим як приступити до ремонту і купувати матеріали і меблі, обов'язково знайдіть фотографії кількох уже реалізованих інтер'єрів, які максимально схожі на вашу ідею по стилю, площі, плануванню, щоб взяти їх за основу . Це важливо зробити, щоб хаос думок і планів не зіграв проти вас. Використовуйте досвід попередніх проектів щоб створити свій унікальний дизайн інтер'єру. З готових рішень ви зможете почерпнути поєднання кольорів, приклади меблів і прийоми зонування простору.


Для вашої зручності ми зробили підбірку з невеликих квартир-студій, виконаних в різних стилях, можливо серед них є і та, яка підійде вам.

Поділитися: