Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Oro&Oro

Офіційний салон:Ambiwood

Компанія ORO&ORO - відомий італійський бренд дверних ручок. Заслужив своє визнання і на українському ринку завдяки своєму неповторному дизайну, якістю виробу і гідною не завищеною ціною. Компанія постійно працює над випуском нових моделей і спеціальних колекцій.
Дверні ручки компанії ORO&ORO (на роздільній підставі) допускають установку на будь-який тип дверей, ручки реверсивні (підходять як для правих, так і для лівих дверей) і можуть комплектуватися наступними опціями, які повністю повторюють основу дверної ручки, її форму і колірне сполучення. Кількість робочих циклів відкривання / закривання - більше 250 000.

Ручки компанії ORO&ORO виконані зі спеціалізованого сплаву ZAMAK. На молекулярному рівні він має дуже схожу структуру з латунню, але має істотні переваги: ​​сплав ZAMAK не окислюється на повітрі і має більш тривалий термін служби. Завдяки високому вмісту міді ці ручки можна застосовувати не тільки всередині будинку, але і на вулиці (в тому числі і на морському повітрі), встановлювати на вогнестійкі двері.

Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду