Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

OLIVIERI

Офіційний салон:RIM

Меблі Olivieri володіє динамічним стилем, високим рівнем виконання. Компанія за майже столітню історію зуміла зберегти прагнення до нововведень і свій особливий стиль. Вона постійно розвивається і поповнює своє виробництво новими інноваційними технологічними новинками і обладнанням. Саме тому меблі Олівьері така легка, життєрадісна і ефектна.

Продукція компанії - це переважно меблі для спалень і віталень. Для їх виготовлення застосовують матеріал тамбурато. Завдяки чому виходить високоміцні і надійні вироби і при цьому вони відрізняються легкістю. До того ж меблі бренду, зроблена з такого матеріалу, завжди буде бездоганна і довговічна в експлуатації. Крім того, при виробництві використовують сучасні механізми для розсувних дверей які відрізняються особливою зносостійкістю Окремо потрібно сказати про шафах. Вони вражають різноманітністю конструктивних рішень і витонченістю ліній, різноманітною обробкою. Вироби, покриті матовим лаком, з натуральним шпоном ламіновані прикрасять будь-яку вітальню або спальню. Гардеробні, стелажі для книг, гарнітури для спалень і віталень, залучають непросто естетичністю. А та продуманістю кожного елемента. Ефектні архітектурні рішення які йдуть в ногу з останніми модними новинками меблевої сфери, відразу ж звертають на себе увагу. Хоча вироби Оlivieri і здаються зовнішній простими і суворими, але це все відмінно компенсується яскравістю кольорової палітри і динамічністю форм. Крім того, меблі можна замовити за індивідуальним проектом, відповідно до розмірів кімнати і дизайном.

Сьогодні меблі Олівьері, незважаючи на те, що компанія існує більше 100 років, все як і раніше актуальна. І це не дивно, адже бренду намагається йти в ногу з часом. Пропонуючи клієнтам унікальну ексклюзивні меблі, що має ідеальне якість. Тому продукція компанії незмінно залишається на лідерських позиціях на світовому меблевому ринку. Колекції бренду виконані виключно в сучасному стилі. Асортимент виробів компанії представлений в основному продукцією, виконаною в стилі мінімалізм або хай-тек. За це і люблять її вироби молоді люди і ті, хто віддає перевагу сучасним стилістичним рішенням в інтер'єрі.

Ексклюзивні меблі Олівьері в Києві

Ви можете купити меблі Оlivieri в нашому гіпермаркеті 4room. Якщо Ви хочете облаштувати сучасний інтер'єр у відповідності зі своїми смаками, то можете замовити вироби за індивідуальним проектом. З предметами інтер'єру цього італійського бренду дуже легко створити атмосферу світла і вільного простору.

OLIVIERI
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду