Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Новини та акції

Акція! -20% на емаль і лак для деревини і металу
Від салону Color Studio Tikkurila

01.04.2020 Акція триватиме: 1 - 30 квітня
-20% на емаль і лак для деревини і металу

Рання весна здивувала своїми температурними коливаннями. Майже літнє тепло вдень і заморозки вночі не могли не позначитися на фарбуванні віконних рам і наличників. Робота опалення "порадувала" потріскалися покриттям дверей, шаф і інших деталей інтер'єру.
Розуміючи це, бренд Kolorit пропонує своїм покупцям можливість провести весняний ремонт з 20%-вою вигодою.


Емаль Kolorit Wood and Metal Enamel - універсал ремонту
Призначена для первинного та ремонтного фарбування дерев'яних, деревостружкових, деревоволокнистих і металевих поверхонь всередині приміщень. Добре наноситься на поверхні, раніше пофарбовані олійними лаками і фарбами.
Дуже добре підходить для фарбування дверей, наличників, шаф, елементів меблів, віконних рам, плінтусів, укосів, панелей, конструкцій і т. Д. За рахунок особливих компонентів готове покриття захищене від грибка і цвілі, стійко протистоїть корозії.


Лак Kolorit Panel Lacquer - надійний і вигідний захист
Цей шовковисто-матовий акриловий лак призначений для захисту і декоративного оздоблення панелей, колод і інших дерев'яних елементів, а також для бетонних і цегляних поверхонь всередині приміщень.
Технологія Extra Wetting дозволяє створювати лакову поверхню з підвищеною адгезією. Це подовжує термін захисту поверхні від впливу вологи і зберігає зовнішній вигляд деревини. Витримує часте очищення з використанням миючих і дезінфікуючих засобів.
Емаль Wood and Metal Enamel і лак Panel Lacquer безпечні. За висновком державної санітарно-гігієнічної експертизи їх використання дозволено для застосування в шкільних і дошкільних установах, а також в закладах лікувально-профілактичного спрямування.

Поспішайте почати весняне оновлення вигідною пропозицією від бренду Kolorit!
Акція діє з 1-го по 30-е квітня 2020.

На сторінку магазину