Магазин меблів №1 в Києві
Обране

У НАС ЗАВЖДИ Є СВІТЛО. ПРАЦЮЄМО НА ГЕНЕРАТОРІ.
Оренда торгівельних площ
050-750-75-46, 050-462-27-71

Color Studio Tikkurila

Всі товари салону
Телефон
(095) ХХХ ХХ ХХ показати
Разміщення:
-1 поверх / 146 місце Показати на схемі
Рейтінг:
Відгуки(0)
Дмитрий
12.07.2019

опытный менеджер, хороший выбор товара

Роман
12.07.2019

Компактный светлый магазин. Опытный продавец. Большая палитра красок.

Владислав
24.06.2019

Хорошо

Color Studio Tikkurila

Color Studio Tikkurila - це оптимальне та зручне рішення для людини, яка цінує свій час і комфорт, формат обслуговування і торгівлі, що увібрав в себе кращий європейський досвід Tikkurila.

В атмосфері скандинавського спокою і затишку можна вибрати свій відтінок з більш ніж 20 000 кольорів і підібрати текстуру і особливі ефекти для оформлення інтер'єру та екстер'єру.

· В Color Studio Tikkurila доступний максимально повний асортимент лакофарбової продукції TM Tikkurila, Vivacolor, Kolorit, а також малярного інструменту TM Anza і захисної стрічки TM tesa в одному місці.

· Ви зможете знайти рішення для абсолютно будь-яких поверхонь і призначень, як промислового, так і побутового призначення

· Можливість вибрати будь-який з 20 000 кольорів. Тонування продукції на сучасному обладнанні забезпечує точну відповідність обраному відтінку.

· Ви можете отримати безкоштовну консультацію дизайнера з підбору колірних рішень, а також замовити послугу розробки дизайн-проекту.

· Color Studio Tikkurila піклується про навколишнє середовище і здоров'я людини, тому пропонує тільки надійні, екологічно безпечні рішення. Продукцію відзначено як європейськими, так і українськими знаками, які підтверджують її безпеку.

· Color Studio Tikkurila пропонує унікальну послугу: виконання малярних робіт; виїзд на об'єкт для визначення обсягу робіт і відповідних матеріалів; складання та узгодження кошторису; професійні малярні бригади; найкоротші терміни виконання робіт; гарантія якості та технічний нагляд.

· Безкоштовна доставка в будь-яку точку країни!

Додати відгук
Поставьте оцінку за 5-ти бальною шкалою
5
Залишаючи відгук, я приймаю умови користувальницької угоди
Відгуки про магазин
Дмитрий
12.07.2019

опытный менеджер, хороший выбор товара

розкрити
Роман
12.07.2019

Компактный светлый магазин. Опытный продавец. Большая палитра красок.

розкрити
Владислав
24.06.2019

Хорошо

розкрити